Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej

Dziewczęca reprezentacja ze Szkoły Podstawowej nr 1 została Mistrzem Powiatu w Piłce Nożnej. Podopieczne Moniki Fanin w finałowym meczu turnieju pokonały reprezentację z Kruszyna 6:0 i wystartują w finale strefowym tych rozgrywek. A ten za tydzień rozegrany zostanie w Kamiennej Górze.

Komunikat z Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Dziewcząt.

Mistrzostwa rozegrane zostały zgodnie z Kalendarzem Imprez S.Z.S. – Dolny Śląsk, w ramach i według regulaminu Dolnośląskich Igrzysk Dzieci, dnia 16.05.18. na boisku „Orlik” w SP 1 Bolesławiec.

WYNIKI TECHNICZNE

GRUPA A GRUPA B
SP 1 Bolesławiec – ZSP Kruszyn 5 : 0 (3:0) PSP Raciborowice – SP Nowogrodziec 1 : 0 (1:0)
SP Nowogrodziec – SP Parowa 0 : 1 (0:0)
SP Parowa – PSP Raciborowice 0 : 0

1. SP 1 Bolesławiec 3 5 : 0 1. PSP Raciborowice 4 1 : 0
2. ZSP Kruszyn 0 0 : 5 2. SP Parowa 4 1 : 0
3. SP Nowogrodziec 0 0 : 2

O miejscach 1 i 2 w grupie B zdecydowały dodatkowe rzuty karne, wygrane przez PSP Raciborowice 2 : 0.

PÓŁFINAŁY :
SP 1 Bolesławiec – SP Parowa 2 : 0 (0:0)
ZSP Kruszyn – PSP Raciborowice 0 : 0 po dogr. 3 : 2 w karnych

FINAŁ :
SP 1 Bolesławiec – ZSP Kruszyn 6 : 0 (4:0)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW

1. SZKOŁA PODSTAWOWA 1 BOLESŁAWIEC
2. ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZK. KRUSZYN
3. PUBLICZNA SZK. PODST. RACIBOROWICE
4. SZKOŁA PODSTAWOWA PAROWA
5. SZKOŁA PODSTAWOWA NOWOGRODZIEC

Mistrzyniami Powiatu zostały : Abramowicz Katarzyna, Jurkiewicz Ita, Kąkiel Roksana, Matkowska Marcelina, Nawrot Natalia, Nitarska Maja, Skoczyńska Aleksandra, Smusz Oliwia, Szabłowska Nadia i Szymala Nicole (opiekunem drużyny była Fanin Monika) i to one zagrają w Finale Strefowym 28.05.18. w Kamiennej Górze.

Wszystkim uczestniczącym Szkołom wręczono pamiątkowe dyplomy, zwycięskiej drużynie puchar, a w zawodach uczestniczyło 55 dziewcząt, w tym 1 z licencją piłki nożnej, 1 z pływania i 2 z LA.