16 zarzutów

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który ukradł kartę bankomatową i dokonał nią wielu transakcji zbliżeniowych. Mężczyźnie udowodniono też inne przestępstwa. Grozić mu będzie kara więzienia do 10 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

16 zarzutów dla 32-latka. Zatrzymany m.in. ukradł kartę bankomatową i posługując się nią 13 razy zrobił zakupy.

Bolesławieccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież karty bankomatowej i dokonanie nią 13 transakcji zbliżeniowych. Podejrzany usłyszał 14 zarzutów dotyczących przestępstw przeciwko mieniu i 2 kolejne w związku z innym postępowaniem. 32-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadząc działania związane z kradzieżą karty bankomatowej zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu bolesławieckiego.

Z ustaleń policjantów wynikało, że karta bankomatowa została kilka razy użyta tej samej nocy kiedy została skradziona. Zatrzymany przyznał się do kradzieży i wyjaśnił, że dokonując transakcji zbliżeniowych zapłacił za swoje zakupy na różnych stacjach paliw i w sklepach. Łącznie udowodniono podejrzanemu dokonanie 13 włamań na konto i kradzież ponad 400 złotych.

Mieszkaniec powiatu bolesławieckiego usłyszał dodatkowe zarzuty, gróźb i naruszania miru domowego, w związki z inną sprawą prowadzoną przeciwko niemu przez bolesławieckich policjantów.

Zatrzymany przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia.

Teraz 32-latek za swoje czyny odpowie przed sądem, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites