25-lecie w Świętoszowie

W Świętoszowie obchodzono ćwierćwiecze polskiej administracji samorządowej i stacjonowania tam wojska polskiego. Poza uroczystościami rocznicowymi otwarto też Centrum Aktywności Społecznej i odsłonięto pamiątkową tablicę. Po oficjalnych obchodach był też rodzinny piknik z pokazami sprzętu wojskowego.

Komunikat UMWD we Wrocławiu:

To już 25-lat polskiej administracji samorządowej i stacjonowania wojska polskiego w Świętoszowie. Marszałek Cezary Przybylski wziął w sobotę udział w uroczystościach jubileuszowych i otwarcia Centrum Aktywności Społecznej.

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 10.00 mszą świętą. Następnie marszałek wziął udział w otwarciu Centrum Aktywności Społecznej i odsłonięciu tablicy pamiątkowej.

– Bycie samorządowcem to ogromne wyzwanie. Zawsze należy pamiętać o kredycie zaufania jakim obdarzają nas obywatele. Powinniśmy kierować się troską o dobro społeczności lokalnej. W imieniu swoim i całego zarządu województwa dolnośląskiego życzę Państwu spełnienia planów, wytrwałości i wielu sukcesów – podkreślał marszałek Cezary Przybylski.

Na mieszkańców gminy Osiecznica czekało również sporo atrakcji m.in. takich jak bieg z okazji 25-lecia administracji samorządowej, piknik militarno-rodzinny, pokaz sprzętu wyposażenia wojskowego, pokaz walk rycerskich i blok turniejów rodzinnych.

————————————————-

Posłowie PO w Bolesławcu

Spotkanie z posłami Platformy Obywatelskiej odbędzie się w środę 31 maja w budynku Starostwa Powiatowego na placu Piłsudskiego. W Bolesławcu mają być obecni Tomasz Siemoniak, Elżbieta Gapińska i Grzegorz Furgo. Początek spotkanie o godzinie 17.30.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites