Areszt dla nożowniczki

Bolesławieccy policjanci zatrzymali kobietę, która pchnęła nożem swojego znajomego. Patrol przyjechał do niego po otrzmaniu zgłoszenia. W toku działań policjanci ustalili, w jaki sposób doszło do zranienia i wytypowali jego sprawcę. 37-letnia bolesławianka została aresztowana na 3 miesiące. Grozić jej będzie kara więzienia nie mniejsza niż 3 lata.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

3 miesiące aresztu za pchnięcie nożem.

Bolesławieccy dzielnicowi zatrzymali kobietę, która pchnęła nożem swojego znajomego. Podejrzana trafiła do aresztu na 3 miesiące, grozi jej kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie zranionym nożem. Pokrzywdzony bezpośrednio po zdarzeniu był mało komunikaty. Dzielnicowi podjęli natychmiastowe działania aby ustalić gdzie i z kim przebywał mężczyzna. Zebrane informacje pozwoliły mundurowym na ustalenie przebiegu wydarzeń oraz wytypowanie sprawcy pchnięcia nożem, do którego doszło podczas spotkania znajomych.

37-letnia mieszkanka Bolesławca w chwili zatrzymania była nietrzeźwa.

Na podstawie zebranego materiału kobieta usłyszała zarzut. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu sąd postanowił o zastosowaniu wobec zatrzymanej środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Podejrzanej grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites