Do aresztu za znęcanie

Policjanci z Kruszyna zatrzymali 65-letniego mężczyznę, który w dwa dni po wyjściu z więzienia, gdzie odbywał karę za znęcanie się nad rodziną, znowu groził członkom rodziny. Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące i grozić mu będzie kara więzienia nawet powyżej 5 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Organy ścigania nie miały wątpliwości – po dwóch dniach wolności mężczyznę znęcającego się nad rodziną ponownie pozbawiono wolności.

Policjanci z Kruszyna zatrzymali mężczyznę, który po dwóch dniach wolności złamał sądowy zakaz i groził członkom rodziny. Podejrzany został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kruszynie zatrzymali mężczyznę, który 2 dni wcześniej opuścił więzienie gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za znęcanie nad rodziną.

65-latek z gminy Bolesławiec zaraz po wyjściu na wolność złamał sądowy zakaz przebywania w mieszkaniu z rodziną. Dodatkowo zatrzymany groził członkom rodziny.

Zarówno policjanci, prokurator jak i sędzia nie mieli wątpliwości, że mężczyznę należy ponownie pozbawić wolności i zastosowano wobec 65-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Złamanie sądowego zakazu zagrożone jest kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Podejrzanemu jako recydywiście grozi wyższa kara ponieważ działał w powrocie do przestępstwa.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites