Dodatkowy nabór do projektu

Biuro Programu “Niepodległa”, które zajmuje się koordynowaniem ochodów rocznicy 100-lecia Niepodległości Polski, ogłosiło dodatkowy nabór projektów, mających upamiętnić ten jubileusz. Jeszcze więc do 15 października będzie można składać wnioski na dotacje. Dodatkowe pieniądze to 1 mln zł. Dofinansowanie może wynosić od 5 do 50 tys. zł. Wkład własny powinien wynieść 15% wartości całego projektu.

Dodatkowy nabór do programu dotacyjnego Niepodległa 2017.

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak informuje, że Biuro Programu „Niepodległa” ogłasza dodatkowy nabór do programu dotacyjnego Niepodległa 2017, który będzie trwał od 9 do 15 października. Do udziału w konkursie zapraszamy zwłaszcza uczestników poprzedniego naboru, którym nie udało się otrzymać dofinansowania.

Samorządowe instytucje kultury oraz organizacje pozarządowe do północy 15 października mogą składać wnioski o wsparcie finansowe w ramach programu dotacyjnego „Niepodległa”.

W 2017 roku można uzyskać dofinansowanie na działania kulturalne, artystyczne oraz popularyzatorskie, takie jak: festiwale, koncerty, happeningi, spektakle, wystawy, konkursy, przeglądy, tworzenie ścieżek edukacyjnych i gier, wykłady, lekcje oraz spacery tematyczne, kampanie społeczne i edukacyjne oraz wiele innych. Projekty muszą zostać zrealizowane do 30 listopada 2017 roku.

W dodatkowym naborze na dofinansowanie działań przewidziano 1 milion zł, a pojedyncze wydarzenie może zostać dofinansowane kwotą od 5 tys. do 50 tys. zł. Wnioskodawcy muszą zapewnić 15% wkładu własnego i przygotować projekt zgodny z tematyką programu dotacyjnego.

Więcej informacji na temat naboru znajduje się na stronie programu “Niepodległa” w zakładce “Dotacje”.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites