Dodatkowy nabór do Senior+

W Bolesławcu w ramach rządowego programu “Senior+” wykonany będzie remont Domu Dziennego Pobytu. Ale pojawiła się jeszcze możliwość udziału w dodatkowym naborze ofert na projekty dotyczące tworzenia i funkcjonowania placówek dla seniorów. Ten dodatkowy nabór potrwa do 20 marca.

Komunikat DUW we Wrocławiu:

“Senior+” 2018 – dodatkowy nabór ofert.

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak informuje, że Departament Polityki Senioralnej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosił dodatkowy nabór ofert na najlepsze projekty polegające na wsparciu tworzenia oraz funkcjonowania placówek „Senior+”.

Dodatkowy nabór ofert dotyczy realizacji zadań w ramach modułu I oraz modułu II konkursu, przy czym dofinasowanie w ramach modułu II dotyczy wyłącznie placówek utworzonych w latach 2015-2017 w ramach Programu. Treść ogłoszenia o dodatkowym naborze ofert w ramach programu Senior+ dostępna jest na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Ofertę w wersji papierowej należy przesłać listem poleconym do Urzędu Wojewódzkiego, właściwego ze względu na położenie gminy lub powiatu, na terenie której prowadzona jest lub będzie placówka „Senior+” lub złożyć osobiście we właściwym Urzędzie Wojewódzkim w terminie do dnia 20 marca 2018 r. (decyduje data wpływu do urzędu).

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites