Festyn Bazyliki Maryjnej

W sobotę na placu Marszałka Piłsudskiego odbędzie się festyn parafialny organizowany przez Bazylikę Maryjną. Rozpocznie go msza święta w samo południe. O 14.30 zaczną się natomiast występy uczestników Przeglądu Piosenki Religijnej. A poza tym na gości czekać będą atrakcje kulinarne oraz wiele konkursów z ciekawymi nagrodami. Współorganizatorami festynu będą byli żołnierze Kompanii Specjalnej “Commando” oraz żołnierze 23. Śląskiego Pułku Artylerii.

Komunikat Bazyliki Maryjnej:

Zaproszenie na Festyn Rodzinny i X Przegląd Piosenki Religijnej dla Dzieci i Młodzieży Cantate Domino.

Jak zapowiadaliśmy, w najbliższą sobotę 29 września 2018 wspólnie ze Stowarzyszeniem byłych Żołnierzy 62 Kompanii Specjalnej „Commando”, żołnierzami 23 Śląskiego Piłku Artylerii w Bolesławcu, organizujemy Festyn Rodzinny, z którego dochód przeznaczony będzie na rozpoczęte prace remontowe w bazylice i jej otoczeniu.

Ze względu na remont w Parku Miejskim, nasz Festyn Rodzinny 2018 odbędzie się wyjątkowo na placu Józefa Piłsudskiego w Bolesławcu, na parkingu naprzeciw wejścia do Kina Forum i Bolesławieckiego Ośrodka Kultury.

W ramach Festynu odbędzie się także X Przegląd Piosenki Religijnej dla Dzieci i Młodzieży Cantate Domino, który jak każdego roku gromadzi dziesiątki najmłodszych i młodych uczestników i którym inaugurujemy w naszym mieście XXII Bolesławieckie Dni Kultury Chrześcijańskiej.

PROGRAM FESTYNU

Godz. 12:00 Msza św. na scenie festynowej w intencjach wszystkich dobrodziejów indiwidualnych i instytucjonalnych Bolesławieckiej Bazyliki Maryjnej

Godz. 13:30 Koncert Orkiestry Bolesławieckiego Ośrodka Kultury

Godz. 14:30 Rozpoczęcie X Przeglądu Piosenki Religijnej dla dzieci i młodzieży Cantate Domino

Godz. 17:30 Finał X Przeglądu i wręczenie nagród

Godz. 18:00 Rozpoczęcie koncertu zespołu muzycznego z Nowogrodźca

Godz. 22:00 Zakończenie koncertu zespołu i wręczenie nagród głownych Festynu.

Wszystkich z serca zapraszamy!

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites