Festyn na Orzeszkowej

W sobotę 11 czerwca odbędzie się Festyn Parafialny przy kościele przy ulicy Orzeszkowej na Osiedlu Staszica. Festyn rozpocznie się mszą świętą o godzinie 13.00. Potem na wszystkich czekają festynowe atrakcje. Szczególnie dla dzieci będą m.in. darmowe lody, przejażdżka motorem, dmuchańce, malowanie twarzy i prawdziwe wozy strażackie. Wszyscy będą mogli skorzystać z bogatej kuchni festynowej i wziąć udział w loterii z nagrodami w postaci zagranicznych wycieczek. A do tego występy na scenie i zabawa.

Komunikat:

Już w najbliższą sobotę 11 czerwca, w parafii pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Bolesławcu (ul. Orzeszkowa 3, os. Staszica) odbędzie się XVII Festyn Parafialny z okazji Dnia Dziecka.

Rozpoczynamy Mszą Świętą o godz. 13.00.

Następnie na terenie przykościelnym na zebranych wiele czekają m.in.: darmowe lody dla każdego dziecka, przejażdżki motorem, dmuchańce, malowanie twarzy i biskwitu, przegląd piosenki i wierszyków, zwiedzanie pojazdu straży pożarnej, występy zespołów lokalnych, konkurs w przeciąganiu liny, zabawa „pod chmurką” i wiele innych atrakcji.

Nie zabraknie czegoś dla podniebienia, potrawy: z grilla i stołu wiejskiego, pieczonego dzika, karczku, domowych wypieków, frytek, popcornu, pierogów, bigosu, pajdy chleba, a także pączków ze srebrnymi i złotymi niespodziankami.

W kolorowym quizie, losowaniu nagród głównych do wygrania m.in.:
dwuosobowa wycieczka do Pragi na jarmark świąteczny,
dwuosobowa wycieczka do Drezna – „Muzea nocą”.

Gwiazdą wieczoru będzie bolesławiecki zespół The Crazy Wood.

Organizatorzy zapewniają wyśmienitą zabawę. Dochód z Festynu zostanie przeznaczony na wykonanie remontu dachu świątyni.

(ks. Andrzej Gidziński)

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites