Gimnazjada w lekkiej atletyce

Szkoła Podstawowa nr 1 wśród dziewcząt i Szkoła Podstawowa nr 2 wśród chłopców – to byli drużynowi triumfatorzy Mistrzostw Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce. W zawodach wzięło udział 85 dziewcząt i 93 chłopców. Za dwa tygodnie w Zgorzelcu odbędą się zawody strefowe, w których wystartują zawodnicy z trzech pierwszych miejsc w poszczególnych konkurencjach.

Komuniakt z Mistrzostw Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce.

W/w. mistrzostwa przeprowadzono zgodnie z Kalendarzem Imprez S.Z.S. – Dolny Śląsk, w ramach i według regulaminu DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY, dnia 8.05.18. na stadionie miejskim w Bolesławcu. W zawodach startowały szkoły z klasami gimnazjalnymi i klasy VII szkół podstawowych.

WYNIKI TECHNICZNE

BIEG 100 M.
1. Młocek Laura 02. SP 1/G 1 0:14,31 15 pkt.
2. Szymańska Aleksandra 02. SP 1/G 1 0:14,88 13
3. Padewska Natalia 04. SP 5/G 4 0:15,48 11
4. Skiersinis Noemi 03. SP 1/G 1 0:16,16 9
5. Zawrotniak Aneta 04. ZSP Kruszyn 0:16,32 8
6. Rutkowska Klaudia 03. SP 2 0:16,75 7
7. Kępińska Wiktoria 03. SP 5/G 4 0:16,76 6
8. Miszko Małgorzata 02. SP 2 0:16,93 5
9. Kołodziej Klaudia 04. ZSP Ocice 0:17,45 4
10. Ciaciek Edyta 04. ZSP Ocice 0:17,48 3

1. Mazur Rafał 02. ZS Osiecznica 0:11,75 15 pkt.
2. Gruszecki Kornel 03. SP 2 0:12,19 13
3. Surkont Wojciech 02. SP 5/G 4 0:12,39 11
4. Skoczylas Dawid 03. SP 2 0:12,44 9
5. Piekarz Alan 04. ZSP Żeliszów 0:12,47 8
6. Kalina Kacper 02. SP 5/G 4 0:12,72 7
7. Białowąs Wiktor 04. ZSP Ocice 0:12,83 6
8. Kaczmarski Ksawery 04. SP 5/G 4 0:12,91 5
9. Wieczorek Patryk 02. ZSP Iwiny 0:12,97 4
10. Bober-Tubaj Bartek 05. SP 4 0:13,19 3
11. Poręba Krystian 03. SP 5/G 4 0:13,37
12. Fila Jakub SP 1 0:13,46 1
13. Mocny Dawid 02. ZSP Iwiny 0:13,50
14. Krysztofiak Kamil SP 2 0:14,10
15. Kaczor Kajetan 04. ZSP Ocice 0:14,75
16. Szafran Jakub 03. ZSP Kruszyn 0:15,25
17. Piątek Daniel SP Parowa 0:17,40

BIEG 300 M.
1. Piotrowska Daria 04. ZSP Kruszyn 0:44,76 15
2. Puzio Izabela SP 1 0:48,02 13
3. Flis Sandra 02. SP 2 0:50,35 11
4. Wilk Marelina 03. SP 2 0:57,43 9
5. Pankiewicz Kaja 03. SP 5/G 4 0:57,72 8
6. Owsik Natalia SP Parowa 0:59,66 7
7. Czyżowska Natalia 03. SP 2 1:01,36 6
8. Czopko Emilia 03. SP 5/G 4 1:18,08 5

1. Pitek Kacper 02. SP 1 0:39,19 15
2. Gorlach Arnold 02. SP 2 0:43,90 13
3. Kulbida Michał 03. SP 2 0:46,64 11
4. Hanusiak Dawid 03. ZS Osiecznica 0:46,74 9
5. Burdyna Nikodem 02. ZSP Iwiny 0:46,90 8
6. Trzebiński Dawid 04. SP 5/G 4 1:00,97 7
7. Guszpil Tymoteusz 04. SP 5/G 4 ………

BIEG – 100 M. P/PL. DZ. ,
1. Brzezińska Karina SP 1 0:16,99 15 pkt.
2. Gałek Wiktoria 04. ZSP Brzeźnik 0:20,15 13
3. Remiszewska Natalia 04. SP 4 0:21,47 11
4. Słota Julia 04. SP 4 0:23,41 9

BIEG 200 M. P/PL.
1. Chmielowska Wiktoria SP 1 0:38,81 15 pkt.
2. Piszcz Dominika SP 1 0:40,34 13
3. Falbogońska Patrycja 02. SP 1 0:41,34 11

1. Ostrowski Marcel SP 1 0:36,50 15

BIEG 600 M. – DZIEWCZĄT
1. Woźniak Żaneta 03. SP 5/G 4 1:55,18 15 pkt.
2. Biegacz Wiktoria SP 1 2:08,22 13
3. Żak Wiktoria 03. ZS Osiecznica 2;13,57 11
4. Kłębczyk Oliwia 03. SP 2 2:19,24 9
5. Różnicka Dominika 02. SP 2 2:22,03 8
6. Widomska Katarzyna 04. SP Parowa 2:24,83 7
7. Mądralska Samanta SP 2 2:28,85 6

BIEG 1.000 M.
1. Hyjek Martyna 02. ZS Osiecznica 3:54,65 15 pkt.
2. Woch Klaudia 03. SP 2 3:56,74 13
3. Balińska Julia 02. SP 2 5:03,81 11

1. Ciaciek Rafał 02. SP 2 2:59,99 15
2. Kata Łukasz 03. ZS Osiecznica 3:05,16 13
3. Krupa Jan 04. SP 5/G 4 3:22,14 11
4. Bujnicki Jakub 03. SP 2 3:24,78 9
5. Wąsik Damian 04. ZSP Ocice 3:25,24 8
6. Różnicki Mateusz 04. ZSP Ocice 3:25,51 7
7. Kupek Krystian 02. SP 5/G 4 3:34,12 6
8. Pluskota Dawid 04. SP Parowa 3:35,32 5
9. Kurczewski Leon SP 1 3:49,66 4

BIEG 2.000 M. – CHłOPCÓW
1. Turczynowicz Daniel 02. SP 2 7:36,76 15 pkt.
2. Wąsik Damian 04. ZSP Ocice 7:49,08 13
3. Jaszczuk Szymon 02. ZS Osiecznica 8:00,46 11
4. Wójcik Oskar SP 1 8:00,68 9
5. Rola Michał 03. ZSP Kruszyn 9:00,79 8
6. Zamojski Oliwer 04. ZSP Ocice 9:19,29 7
7. Grabowy Dominik 02. SP 2 10:20,93 6
8. Sielawa Kacper 04. SP Parowa 10:30,20 PK.

SKOK W DAL
1. Jackowska Amelia 03. SP 2 4,92 m. 15 pkt.
2. Czerner Martyna 02. SP 1 4,27 13
3. Rogula Julia 02. SP 5/G 4 4,05 11
4. Ziembikiewicz Oliwia 03. SP 5/G 4 4,01 9
5. Radwańska Kamila 03. SP 2 3,92 8
6. Woźniak Wiktoria SP 1 3,74 7
7. Olczak Nadia 04. SP Parowa 3,70 6
8. Orawiec Natalia SP 1 3,50 5
9. Kędzierska Iga 04. SP 4 3,30 4
10. Solska Maja 04. SP 4 3,13 3

1. Andrychowski Adrian 03. SP 2 5,50 15
2. Tur Kacper 02. SP 2 5,40 13
3. Skiba Kamil SP 1 5,27 11
4. Kazior Maciej 02. SP 2 5,23 9
5. Sondaj Dawid SP 1 4,81 8
6. Szal Szymon 04. ZSP Brzeźnik 4,71 7
7. Radziun Maciej 02. ZSP Iwiny 4,62 6
8. Starostecki Aleksander 03. SP 5/G 4 4,45 5
9. Rzepka Kacper SP 1 4,45 4
10. Drużga Miłosz 03. SP 5/G 4 4,25 3
11. Walicki Patryk 04. ZSP Żeliszów 3,80 2
12. Sikora Fabian 04. SP 5/G 4 …..

SKOK WZWYŻ
1. Kosecka Alicja SP 1 130 cm 15
2. Ładniak Natalia SP 1 125 13
3. Krzonkała Zuzanna SP 1 125 11
4. Słowik Julia 03. ZS Osiecznica 120 9
5. Bielak Magda 04. SP 4 120 8
6. Horbacz Natalia 03. SP 2 120 7
7. Prasic Kamila 04. SP Parowa 115 6
8. Stefan Katarzyna 04. SP 4 115 5
9. Studzińska Noemi 04. SP 4 110 4
10. Potaś Agata 03. SP 2 105 3

1. Zawada Aleksander 02. ZSP Iwiny 150 cm. 15 pkt.
2. Nakonieczny Adrian SP 1 145 13
3. Mosiądz Jakub 03. SP 2 145 11
4. Baliński Emil 04. SP 2 140 9
5. Duras Mateusz 05. SP 4 140 8
6. Rygiel Szymon 02. ZSP Iwiny 135 7
7. Duras Kacper 05. SP 4 130 6
8. Sobko Szymon 05. SP 4 125 5
9. Wydmuch Piotr 02. SP 2 120 4
10. Sielawa Kacper 04. SP Parowa 120 3

RZUT OSZCZEPEM 500 G. DZ. 600 G. CHL.
1. Karasiewicz Maja 02. ZS Osiecznica 37,05 m. 15 pkt.
2. Sandak Julia 02. SP 2 23,84 13
3. Żukowska Julia SP 1 22,46 11
4. Kusy Zuzanna SP 1 17,52 9
5. Uczkiewicz Kinga 04. SP 4 15,85 8
6. Jastrzębska Emilia 02. SP 2 13,90 7
7. Leszczyńska Małgorzata 04. SP 4 13,43 6

1. Biżecki Patryk 03. SP 2 . 33,31 15
2. Tomaszewski Łukasz 02. SP 2 29,10 13
3. Jośko Filip 05. SP 4 28,10 11
4. Sadurski Sebastian 05. SP 4 25,77 9
5. Ekwiński Kacper SP 1 25,24 8
6. Zawlik Kacper 05. SP 4 20,40 7

RZUT DYSKIEM 0,75 KG. DZ. 1 KG. CHL.
1. Matysiak Marcelina 02. ZS Osiecznica 26,80 15 pkt.
2. Sondaj Magdalena 02. SP 2 24,22 13
3. Wiśniewska Aleksandra 04. SP 4 21,90 11
4. Sałek Ida SP 1 16,46 9
5. Fraś Małgorzata 03. SP 2 16,30 8
6. Adamczyk Oliwia SP 1 15,25 7
7. Jośko Julita 04. SP 4 14,40 6
8. Jusypenko Nina SP 1 14,10 5

1. Piotrowski Bartosz 02. SP 2 32,20 15
2. Reguła Jan 05. SP 4 26,56 13
3. Burniak Filip 04. SP 4 25,00 11
4. Piotrowski Błażej 05. SP 4 24,73 9

PCHNIĘCIE KULĄ 3 KG. DZ. 5 KG. CHŁ.
1. Tomczyk Wiktoria 02. SP 2 9,39 m. 15 pkt.
2. Mazur Julita 03. ZS Osiecznica 8,90 13
3. Kukla Ewelina 02. SP 2 8,67 11
4. Mazurkiewicz Katarzyna 04. ZSP Kruszyn 8,25 9
5. Kondraciuk Julia 04. ZSP Brzeźnik 7,91 8
6. Matejewicz Dominika 04. ZSP Brzeźnik 7,60 7
7. Czajka Kamila 04. ZSP Żeliszów 7,53 6
8. Krzan Jagoda 04. SP Parowa 7,10 5
9. Grabowska Honorata 04. SP Parowa 6,92 4
10. Sobczyszyn Martyna 04. SP 5/G 4 6,52 3
11. Radzińska Weronika 04. ZSP Ocice 6,10 2
12. Ziobro Klaudia 04. SP Parowa 5,32 1
13. Uchman Róża 04. SP 5/G 4 ……

1. Suszek Tadeusz 02. ZSP Iwiny 10,71 15
2. Zmaczyński Jakub 02. SP 5/G 4 10,61 13
3. Kujawa Jakub 04. SP 2 10,04 11
4. Hryń Mateusz 02. SP 2 9,84 9
5. Kozak Krystian 04. ZSP Ocice 9,51 8
6. Kryś Tomasz 02. SP 5/G 4 8,94 7
7. Kołodziej Dominik 02. ZSP Iwiny 8,73 6
8. Wojtkowiak Radosław 03. ZS Osiecznica 8,61 5
9. Osip Jakub 02. SP 2 8,49 4
10. Hrynkiewicz Krystian 04. SP 4 7,87 3
11. Sokołowski Maciej SP 1 7,65 2
12. Mystkowski Rafał 03. SP 5/G 4 7,57 1
13. Mikołajewski Adam 04. SP Parowa 7,53
14. Kędzierski Szymon 04. ZSP Żeliszów 7,29
15. Kalina Jakub 04. ZSP Żeliszów 7,28
16. Kuczyński Wiktor 05. SP 4 ……

SZTAFETA 4 X 100 M.
1. Szkoła Podstawowa 1 Bolesławiec = 0:56,49 dz. 15
2. Szkoła Podstawowa 2 Bolesławiec = 1:00,18 13
3. Szkoła Podstawowa Parowa = 1:04,54 11

1. Szkoła Podstawowa 2 Bolesławiec = 0:52,01 chł. 15
2. Zespół Szkolno-Przedszkony Iwiny = 0:52,59 13
3. Szkola Podstawowa 4 Bolesławiec = 0:55,63 11
4. Szkoła Podstawowa 5 Bolesławiec = 0:56,71 9

SZTAFETA SZWEDZKA
1. Szkoła Podstawowa 1 Bolesławiec = 2:57,62 dz. 15
2. Zespół Szkół Osiecznica = 3:03,97 11
3. Szkoła Podstawowa 2 Bolesławiec = 3:19,60

1. Szkoła Podstawowa 1 Bolesławiec = 2:21,85 chł. 15
2. Zespł Szkolno-PrzedszkolnyIwiny = 2:25,86 13
3. Szkoła Podstawowa 2 Bolesławiec = 2:47,90 11

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT

1. SZKOŁA PODSTAWOWA 1 BOLESŁAWIEC = 231 PKT.
2. SZKOŁA PODSTAWOWA 2 BOLESŁAWIEC = 209
3. ZESPÓŁ SZKÓŁ OSIECZNICA . = 91
4. SZKOŁA PODSTAWOWA 4 BOLESŁAWIEC = 79
5. SZKOŁA PODSTAWOWA 5 BOLESŁAWIEC = 77
6. SZKOŁA PODSTAWOWA PAROWA = 47
7. ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY KRUSZYN = 32
8. ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY BRZEŹNIK = 28
9. ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY OCICE = 9
10. ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY ŻELISZÓW = 6

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW

1. SZKOŁA PODSTAWOWA 2 BOLESŁAWIEC = 245 PKT.
2. SZKOŁA PODSTAWOWA 1 BOLESŁAWIEC = 105
3. SZKOŁA PODSTAWOWA 4 BOLESŁAWIEC = 97
4. ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY IWINY = 83
5. SZZKOŁA PODSTAWOWA 5 BOLESŁAWIEC = 75
6. ZESPÓŁ SZKÓŁ OSIECZNICA = 53
7. ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY OCICE = 49
8. ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY ŻELISZÓW = 10
9. ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY KRUSZYN = 8
10. SZKOŁA PODSTAWOWA PAROWA = 8
11. ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY BRZEŹNIK = 7

Za miejsca I – III indywidualnie i wszystkim uczestniczącym szkołom wręczono pamiątkowe dyplomy, zwycięskim druzynom puchary, a w zawodch uczestniczyło 85 dziewcząt (18 z licencją LA) i 93 chłopców (15 z nożnej, 2 z LA i 1 z tenisa).

Do zawodów Strefowych ( 24.05.18. godz.10:00 – Zgorzelec) zakwalifikowali się zawodnicy z miejsc I – III, oraz dodatkowo podkreśleni, i po dwie pierwsze sztafety.

Opracował: Stanik Jerzy

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites