GS 1 trzecie

Lekkoatletyczna reprezentacja dziewcząt z Gimnazjum Samorządowego nr 1 wywalczyła 3 miejsce we wrocławskim Finale Wojewódzkim Uczniów Gimnazjów w Lekkiej Atletyce. Indywidualnie złoty medal zdobyła Anna Rudek, która pobiegła 80 m przez płotki. Srebrny medal trafił do Eryki Janiec za skok w dal, a brązowy wywalczyła sztafeta 4 x 100. Trenerem dziewcząt jest Ryszard Posacki.

Komunikat GS1:

We wtorek, 6 czerwca odbył się we Wrocławiu Finał Wojewódzki Uczniów Gimnazjum w Lekkiej Atletyce. Reprezentacja dziewcząt GS 1 zdobyła w klasyfikacji zespołowej III miejsce, pokonując wiele zespołów gimnazjów sportowych. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Anna Rudek, Eryka Janiec, Weronika Godek, Małgorzata Olszowa, Julia Skuła, Natalia Deberny, Natalia Mierzwa, Natalia Niezgoda, Magdalena Polańska, Patrycja Falbogowska, Martyna Gasiak. Indywidualnie złoty medal zdobyła Anna Rudek w biegu na 80 m przez płotki, srebrny Eryka Janiec w skoku w dal, brązowy sztafeta 4 x 100 m w składzie: Julia Skuła, Anna Rudek, Eryka Janiec, Małgorzata Olszowa. Trenerem i opiekunem zespołu jest Ryszard Kazimierz Posacki.