Handlował marihuaną

Policjanci z Warty Bolesławieckiej zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu, u którego znaleziono 70 porcji marihuany przygotowanej do sprzedaży oraz specjalny młynek i wagę, a ponad to pieniądze pochodzące ze sprzedaży narkotyku. Zatrzymany mężczyzna był już wcześniej karany za posiadanie narkotyków. Grozić mu będzie kara więzienia do 10 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Odpowie za handel i posiadanie narkotyków.

Policjanci z Warty Bolesławieckiej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie i handel narkotykami. Funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. kilkadziesiąt porcji marihuany, wagę, młynek oraz pieniądze pochodzące ze sprzedaży środków odurzających. Zatrzymany usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Teraz może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Warcie Bolesławieckiej zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu bolesławieckiego, podejrzanego o posiadanie i handel narkotykami. Policjanci na bazie zgromadzonych materiałów oraz sprawdzeń ustalili, że mężczyzna ma związek z przestępczością narkotykową. W pokoju 37-latka zabezpieczyli prawie 70 porcji handlowych marihuany, a także młynek i specjalną wagę wykorzystywaną do porcjowania narkotyków oraz pieniądze, które pochodziły ze sprzedaży narkotyków.

Policjanci obecnie sprawdzają skąd zatrzymany miał środki odurzające oraz kto miał być ich odbiorcą.

Mężczyzna był już wcześniej karany za posiadanie narkotyków i teraz ponownie usłyszał zarzuty za posiadanie środków odurzających oraz udzielanie narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Bolesławiec
asp.szt. Anna Kublik-Rościszewska

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites