Jechał skradzionym autem

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który nie mając uprawnień do tego prowadził auto, a samochód, którym kierował był skradziony w Niemczech. Mężczyna, mieszkaniec gminy Warta Bolesławiecka tłumaczył, że kupił to auto w Polsce. Odpowie teraz przed sądem i za kierowanie pojazdem bez uprawnień i za paserstwo.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Drogówka zatrzymała kierowcę, który mając sądowy zakaz jechał samochodem skradzionym na terenie Niemiec.

Policjanci z Bolesławca zatrzymali mężczyznę, który kierował pojazdem pomimo podwójnego sądowego zakazu. W wyniku kontroli okazało się, że pojazd miał podmienione tablice rejestracyjne bo pochodził z przestępstwa. Zatrzymanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali na jednej z ulic Bolesławca 24-latka, który usiadł za kierownicę mając aktywne dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów.

Podczas sprawdzania pojazdu, którym kierował mieszkaniec gminy Warta Bolesławiecka okazało się, że samochód ma podmienione tablice rejestracyjne bo pochodzi z kradzieży.
Do przestępstwa w wyniku, którego właściciel stracił swój samochód, doszło na terenie Niemiec. Podejrzany twierdził, że samochód kupił w Polsce.

24-latek odpowie za paserstwo i złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites