„Jedynka” mistrzem powiatu

Reprezentacja dziewcząt w piłce nożnej ze szkoły podstawowej nr 1 zwyciężyła w Mistrzostwach Powiatu w tej dyscyplinie sportu. Podopieczne Adriana Bernackiego wywalczyły komplet punktów i za tydzień wezmą udział w turnieju strefowym w Kamiennej Górze.

Komunikat z Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Dziewcząt.

Mistrzostwa rozegrane zostały zgodnie z Kalendarzem Imprez S.Z.S. – Dolny Śląsk, w ramach i według regulaminu DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK, dnia 10.05.17. na boisku „ORLIK” w Nowogrodźcu.

WYNIKI TECHNICZNE

SP 1 Bolesławiec – SP Parowa 7 : 0 (3:0)
SP Nowa Wieś – SP Kruszyn 3 : 2 (1:1)
SP 1 Bolesławiec – SP Nowa Wieś 3 : 1 (0:1)
SP Parowa – SP Kruszyn 4 : 3 (2:3)
SP Nowa Wieś – SP Parowa 4 : 1 (2:1)
SP Kruszyn – SP 1 Bolesławiec 1 : 7 (0:5)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT

1. Szkoła Podstawowa 1 Bolesławiec 9 PKT. 17 : 2
2. Szkoła Podstawowa Nowa Wieś 6 PKT. 8 : 6
3. Szkoła Podstawowa Parowa 3 PKT. 5 : 14
4. Szkoła Podstawowa Kruszyn 0 PKT. 6 : 14
5. Szkoła Podstawowa Iwiny nie dotarła na zawody.

Mistrzyniami Powiatu zostały : Abramowicz Katarzyna, Adamczyk Oliwia, Chmielowska Wiktoria, Jurkiewicz Ita, Kruk Karina, Nawrot Natalia, Puzio Izabela, Skoczyńska Aleksandra, Szabłowska Nadia i Szymala Nicole (opiekunem drużyny był Bernacki Adrian) i to one zagrają w Finale Strefowym 18.05.17. w Kamiennej Górze.

Wszystkim uczestniczącym Szkołom wręczono dyplomy, zwycięskiej drużynie puchar, a w zawodach uczestniczyło 35 dziewcząt, w tym 1 z licencją piłki nożnej, 1 z siatkówki, 1 z koszykówki, 1 z pływania i 4 z LA.