“Jedynka” mistrzem strefy

Reprezentacja piłki nożnej ze Szkoły Podstawowej nr 1 wygrała turniej strefowy. Podopieczni Adriana Bernackiego w meczu finałowym pokonała szkołe z Jeleniej Góry 4:2. Drużyna 8 czerwca zagra w finale wojewódzkim tych rozgrywek.

Komunikat z Finału Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców.

W/w. zawody rozegrane zostały w ramach i według regulaminu Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży, zgodnie z Kalendarzem Imprez SZS – Dolny Śląsk, dnia 14.05.18. na boisku orlik w SP nr 1 w Bolesławcu.

WYNIKI TECHNICZNE

PÓŁFINAŁY :
SP 1/G 1 Bolesławiec – ZS Kamienna Góra 4 : 1 (3:0)
SP 5/G 1 Zgorzelec – ZSO 1 Jelenia Góra 1 : 7 (0:3)

O III – IV :
ZS Kamienna Góra – SP 5/G 1 Zgorzelec 2 : 4 (1:3)

O I – II :
SP 1/G 1 Bolesławiec – ZSO 1 Jelenia Góra 4 : 2 (3:2)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA FINAŁU

1. Szkoła Podstawowa 1 Bolesławiec op. Bernacki Adrian
2. Zespół Szk. Ogólnokszt. 1 Jelenia Góra op. Królikowski Bartosz
3. Szkoła Podstawowa 5 Zgorzelec op. Kołodziejczyk Dariusz
4. Zespół Szkół Kamienna Góra op. Gądek Rajmund

Mistrzami Strefy zostali: Fila Jakub, Medyński Mateusz, Ostrowski Marcel, Pitek Kacper, Rzepka Kacper, Skiba Kamil, Sobiecki Ksawery, Sokołowski Maciej, Suduł Dawid i Turecki Bartosz, i w/w. zakwalifikowali się do Finału Wojewódzkiego 8.06.18. (miejsce do ustalenia).

Wszystkim uczestniczącym szkołom wręczone zostały pamiątkowe dyplomy, za miejsca I – III zawodnicy otrzymali medale, a w zawodach uczestniczyło 40 chłopców, w tym 29 z licencją piłki nożnej.