“Kawa dla seniora”

“Kawa dla seniora” to hasło projektu, który Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje we współpracy z pięcioma bolesławieckimi restauracjami. Chodzi w nim o to, by zachęcić seniorów do wychodzenia z domów i spotykania się. W ramach projektu będzie można otrzymać karnet, na podstawie którego zamówiona w restauracji kawa będzie kosztować tylko 3 zł. W ten sposób kawę będzie można zamówić w restauracjach: El Pablo, Season Bistro, Kurna Chata, Pasja Cafe oraz Piwnica Paryska.

Komunikat MOPS w Bolesławcu:

Projekt „Kawa dla Seniora”.

Podstawowym założeniem projektu jest aktywizacja seniorów, zachęcenie ich do wyjścia z domu, spotkań ze znajomymi oraz integracji ze społecznością lokalną. Adresatami projektu są seniorzy w wieku powyżej 60 r. ż. – bez względu na sytuację materialno – bytową.

W czasie trwania projektu planowane jest wydanie 150 karnetów na podstawie których seniorzy będą mogli zamówić kawę , tj. rozpuszczalną, espresso lub sypaną w wybranej przez siebie restauracji w promocyjnej cenie 3 zł.

Aby skorzystać z promocji zapraszamy po odbiór karnetów do Miejskiego Ośrodka  Pomocy Społecznej w Bolesławcu przy ulicy Cicha 7, pokój nr 2 (parter), w poniedziałki i piątki w godz. od 7.00 do 10.00.

Restauracje biorące udział w projekcie:

1. El Pablo , ul. Rynek 4
2. Season Bistro, ul. Rynek 27/7
3. Kurna Chata, ul. Rynek 22
4. Pasja Cafe pod Arkadami, ul. Rynek 15
5. Piwnica Paryska , ul. Komuny Paryskiej 34

Czas realizacji: od 1 lipca do 31 października br.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites