Kim są te kobiety?

Bolesławieccy policjanci szukają osób, które mają związek z kradzieżą torebki damskiej, do której doszło 17 września w jednym ze sklepów. Monitoring sklepowy zarejestrował moment popełnienia przestępstwa. Poszukiwane są więc dwie kobiety widoczne na zdjęciu. Policja prosi o informacje o ich tożsamości.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Kim są młode kobiety widoczne na zdjęciach?

Bolesławieccy policjanci szukają osób mogących mieć związek z kradzieżą torebki damskiej, do której doszło 17 września br. w Bolesławcu. Monitoring sklepowy zarejestrował moment popełnienia przestępstwa.

Komenda Powiatowa Policji w Bolesławcu prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży torebki, do której doszło w sklepie z odzieżą używaną. Klientki wykorzystały nieuwagę pracownika sklepu i dokonały kradzieży.

Jeżeli ktoś zna tożsamość osób widocznych na publikowanych zdjęciach prosimy o pomoc i kontakt z prowadzącym postępowanie – asp.P.Błaszkiewicz tel. 75 6496 220, Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP w Bolesławcu tel. 75 6496 228 lub na e-mail oficer.prasowy@boleslawiec.wr.policja.gov.pl.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites