Komisarz Lew w przedszkolu

Komisarz Lew odwiedza bolesławieckie przedszkolaki, by porozmawiać z nimi i bezpieczeństwie. To kolejne działania prewencyjne policjantów skierowane do najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Dowiadują się w ich trakcie o zasadach poruszania się po drogach i poznają numery alarmowe, których trzeba użyć w razie niebezpieczeństwa.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Bezpieczna droga do przedszkola z Komisarzem Lwem.

Policjantki wspólnie z Komisarzem Lwem odwiedziły bolesławieckie przedszkolaki żeby porozmawiać o ich bezpieczeństwie.

Policjantki Komendy Powiatowej Policji Bolesławcu w ramach działań prewencyjnych ukierunkowanych na bezpieczeństwo najmłodszych spotkały się dziećmi z bolesławieckiego Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 1.

Podczas spotkań z grupami przedszkolnymi omówiono zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, bezpiecznej zabawy oraz jak właściwie zachować się mając kontakt z osoba obcą. Najmłodszym zostały przypomniane telefony alarmowe oraz wskazane sytuacje, w których dzieci powinny wzywać pomoc korzystając z numerów 997 lub 112. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w spotkaniu z policjantkami wykazując się dużą wiedzą dotyczącą bezpieczeństwa.

Wyjątkowym gościem spotkania z najmłodszymi był Komisarz Lew, na widok którego dzieci bardzo się ucieszyły. Przedszkolaki odważnie witały się z policyjną maskotką i pozowały do pamiątkowych zdjęć.

Oficer Prasowy KPP Bolesławiec
asp.szt. A.Kublik-Rościszewska

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites