Konkurs na odblaski

Do końca maja trwał będzie konkurs dla przedszkoli, zorganizowany przez Policję, na projekt elementu odblaskowego. Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką. Ich autorstwo może być indywidualne bądź grupowe: do 5 osób. Każdy uczestnik może przesłać 3 prace. Składać je należy na adres właściwej Komendy Wojewódzkiej Policji. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 sierpnia.

Komunikat KGP w Warszawie:

Ogólnopolski konkurs dla przedszkoli na projekt odblasku.

W ramach „Dnia Odblasków” Komenda Główna Policji ogłosiła ogólnopolski konkurs plastyczny dla przedszkoli na projekt odblasku, który będzie symbolem „Ogólnopolskiego Policyjnego Dnia Odblasków” w 2019 roku. Konkurs rozpoczyna się 6 grudnia i będzie trwał do 31 maja 2018 roku.

Dzisiaj w ramach „Dnia Odblasków” Komenda Główna Policji ogłosiła ogólnopolski konkurs plastyczny dla przedszkoli na projekt odblasku, który będzie symbolem „Ogólnopolskiego Policyjnego Dnia Odblasków” w 2019 roku. Konkurs rozpoczyna się 6 grudnia i będzie trwał do 31 maja 2018 roku.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie przez przedszkole, w terminie określonym powyżej, pracy konkursowej do właściwej miejscowo komendy wojewódzkiej Policji. Prace przedszkolaków w województwie dolnośląskim należy przesyłać na adres:

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
ul. Podwale 31/33
50-040 Wrocław
z dopiskiem : Wydział Ruchu Drogowego

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 sierpnia 2018 roku.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites