Konkurs na sołtysa roku

Wojewoda dolnośląski zaprasza do udziału w konkursie na “Sołtysa Roku”. Zgłoszenia gospodarzy i opiekunów wsi przyjmowane będą do 24 lutego na adres mailowy: soltysroku@duw.pl. Powinna się w nich znaleźć charakterystyka kandydata i opis jego dokonań. 10 marca w Urzędzie Wojewódzkim odbędzie się gala konkursu, na której wyłonieni będą laureaci.

Komunikat DUW we Wrocławiu:

Wybieramy Sołtysa Roku 2016!

Wojewoda Dolnośląski zaprasza gospodarzy i opiekunów wsi z Dolnego Śląska do udziału w kolejnej edycji konkursu „Sołtys Roku”. Zgłoszenia kandydatur wraz z krótką charakterystyką oraz opisem dokonań dla lokalnej społeczności należy przesłać na adres: soltysroku@duw.pl do dnia 24.02.2017 r.

Nagroda „Sołtys Roku” przyznawana jest sołtyskom i sołtysom z Dolnego Śląska za ich działalność i osiągnięcia w takich obszarach jak: zaangażowanie w sprawy społeczne, organizację inicjatyw związanych z aktywizacją mieszkańców, działalność na rzecz wsparcia kultury i miejscowego folkloru.

10 marca 2017 roku, w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu, odbędzie się finałowa gala konkursu, podczas której zostaną ogłoszone wyniki konkursu.

Uwaga: zgłaszający może zgłosić maksymalnie 2 kandydatów do tytułu.

W załączeniu publikujemy Regulamin Konkursu oraz Kartę Zgłoszeniową.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites