Konkursy POT

Polska Organizacja Turystyczna ogłosiła konkursy na njlepszy produkt turystyczny i najlepszą ofertę turystyczną na wsi. Zgłoszenia należy nadsyłać do 10 października. Zwycięzcy otrzymają specjalne certyfikaty promujące te najlepsze oferty. Dokładne informacje o konkursach dostępne są na witrynie internetowej Polskiej Orgnizacji Turystycznej.

Serwis Samorządowy PAP:

Dwa konkursy. Organizatorem – Polska Organizacja Turystyczna.

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w dwóch konkursach: „Najlepszy Produkt Turystyczny” i „Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej”.

Termin składania zgłoszeń w konkursie „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikaty POT” upływa 5 października. W tym roku nagrody przyznawane będą w 4 kategoriach: Certyfikat POT (10 wyróżnień), Złoty Certyfikat POT, Certyfikat Internautów oraz Certyfikat Specjalny. Ta ostatnia kategoria, wprowadzona po raz pierwszy w obecnej edycji konkursu, została stworzona z myślą o produktach turystycznych, które posiadają duży potencjał turystyczny, ale nie zbudowały jeszcze sobie rozpoznawalnej marki na rynku.

– Certyfikaty POT to najbardziej prestiżowe wyróżnienie na polskim rynku turystyki, bardzo cenione zarówno w samej branży jak i przez turystów. To wyróżnienie dla produktów, które są perspektywiczne, które mają duży potencjał rozwoju i dużo znaczą dla gospodarki lokalnej. Bardzo dziękuję regionalnym organizacjom turystycznym za zaangażowanie w nasz konkurs, a właścicieli produktów turystycznych zachęcam do zgłaszania swojego udziału – mówi prezes POT Robert Andrzejczyk.

Więcej informacji o konkursie: https://www.pot.gov.pl/pl/nowosci/wiadomosci-z-pot/polska-organizacja-turystyczna-po-raz-xvi-przyzna-prestizowe-certyfikaty#n

Drugi konkurs POT, pt. „Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej”, ma na celu promocję turystyki na obszarach wiejskich. – Organizowany przez nas konkurs to świetna okazja do wymiany doświadczeń między osobami zarządzającymi różnymi produktami turystycznymi, synergii ich działań i dalszego rozwoju. Jestem przekonana, że ten konkurs przysłuży się podniesieniu wysokich już standardów branżowych oraz zwiększy zainteresowanie polskimi produktami turystyki wiejskiej – mówi wiceprezes POT Agnieszka Jędrzejczyk-Wojciechowska.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych praktyk w turystyce wiejskiej w 4 kategoriach.
Projekty nagrodzone w tym konkursie zostaną objęte specjalną promocją, w której ramach znajdą się: wydawnictwo albumowe w nakładzie 10 tys. egz., wsparcie blogerów specjalizujących się w turystyce, artykuły oraz prezentacja na stronach Polskiej Organizacji Turystycznej, a także w mediach społecznościowych.

Zgłoszenia do konkursu: e-mail: nawsinajlepiej@pot.gov.pl , telefony: +48 605 166 002, +48 602 510 538, +48 61 849 90 40.

Więcej informacji o tym konkursie: https://www.pot.gov.pl/pl/nowosci/wiadomosci-z-pot/polska-organizacja-turystyczna-promuje-dobre-praktyki-w-turystyce-na-obszarach-wiejskich#n

Źródło: POT

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites