Koszykówka ponadgimnazjalnych

Dziewczęta z pierwszego Ogólniaka zostały Mistrzyniami Powiatu w koszykówce. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, a trzecie Handlówka. Podopieczne Piotra Matusiaka zagrają w lutym w Zgorzelcu w turnieju o mistrzostwo strefy.

Komunikat z Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt.

Mistrzostwa rozegrano w ramach i według regulaminu Dolnośląskiej Liceliady, zgodnie z Kalendarzem Imprez SZS – Dolny Śląsk, dnia 20.12.17., w sali sportowej I LO w Bolesławcu.

5. Zespół Szkól Elektronicznych 4 12 : 53

Mistrzyniami Powiatu zostały: Witkowska Aleksandra, Poznańska Magda, Olszowa Magda, Petters Klaudia, Pacek Paulina, Janiec Eryka, Pietrkiewicz Dobrusia, Wołoszyn Julia, Przystasz Magda i Marks Martyna (op. Matusiak Piotr) i w/w. zagrają w zawodach Strefowych w lutym 2018. w Zgorzelcu.

Wszystkie uczestniczące drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, mistrzowska puchar, a w zawodach uczestniczyły 52 dziewczyny (w tym 1 z licencją Triathlonu i 4 z LA).