Legalizacja pobytu

Dolnośląski Urząd Wojewódzki poinformował o zmianach, które nastąpią od 8 sierpnia w kwestii rezerwacji wizyt do Kierowników Oddziałów Legalizacji Pobytu i Pracy w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców tego Urzędu. Nie będzie już możliwa rejestracja poprzez internet. Odtąd rezerwacja będzie się odbywać telefonicznie. Będzie można tego dokonać pod numerem telefonu: 71-340-64-78 w godzinach od 12.00 do 13.30.

Komunikat DUW we Wrocławiu:

Zmiany w rezerwacji wizyt do Kierowników Oddziałów Legalizacji Pobytu i Pracy w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców DUW.

Informujemy, że od dnia 8 sierpnia 2017 r. zacznie obowiązywać nowy system rezerwacji wizyt do Kierowników Oddziałów Legalizacji Pobytu i Pracy w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, z terminami rezerwacji na 22 sierpnia 2017 r.

Rezerwacji telefonicznej można będzie dokonać pod numerem telefonu: (+48) 71 340 64 78, w godz. 12.00 -13.30, odpowiednio:

– we wtorek do Kierownika Oddziału Legalizacji Pobytu i Pracy I,

– w środę do Kierownika Oddziału Legalizacji Pobytu i Pracy II,

– w czwartek do Kierownika Oddziału Legalizacji Pobytu i pracy LP III.

Jednocześnie informujemy, że od dnia 24 lipca 2017 r. rezerwacja wizyt za pośrednictwem strony www.duw.pl została zablokowana.

Zasady telefonicznej rejestracji w celu spotkania z kierownikiem Oddziału LPI, LPII i LPIII

Podczas rejestracji telefonicznej cudzoziemiec podaje swoje imię, nazwisko oraz serię i numer paszportu oraz sygnaturę sprawy lub imię i nazwisko inspektora prowadzącego (jeśli są znane). Podczas rezerwacji cudzoziemiec zostaje umówiony na konkretny dzień i godzinę. Po przybyciu okazuje Kierownikowi dokument podróży (w celu potwierdzenia tożsamości).

Godzina rezerwacji wizyty jest określona orientacyjnie. Rozpoczęcie spotkania może ulec nieznacznym zmianom, w zależności od zakończenia obsługi poprzedniego klienta.

Przybycie po wyznaczonej godzinie spotkania (po uwzględnieniu punktu 2 niniejszej instrukcji) będzie skutkować automatycznym anulowaniem rezerwacji.

Rezerwacja wizyty dotyczy wyłącznie osoby, na której dane osobowe wystawiono rezerwację.

Podczas jednego połączenia telefonicznego możliwe jest umówienie wizyty jednej osoby. W przypadku rezerwacji wizyty dla rodzin prosimy o informację podczas umawiania rezerwacji, ponieważ dla każdej osoby będzie konieczne uzyskanie osobnej rezerwacji.

Niedopuszczalne są wszelkie formy zamiany rezerwacji z inną osobą, czy odstępowanie rezerwacji innej osobie.

W przypadku rezygnacji z wizyty w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim, po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty, prosimy o odwołanie rezerwacji, najpóźniej w dniu poprzedzającym umówioną wizytę, pisząc na adres: soc@duw.pl. Umożliwi to skorzystanie z terminu wizyty innym oczekującym osobom.

Kierownicy Oddziałów przyjmują osoby umówione w pokojach:

– Kierownik LP I – pok. 0262

– Kierownik LP II – pok. 0263

– Kierownik LP III –pok. 0133

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites