Lekcje samorządowe

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego kolejny raz realizować będzie “Lekcje wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie”. Szkoły, które zechcą z nich skorzystać mogą skontaktować się z Kancelarią Sejmiku. Lekcje rozpoczęły się już w tym tygodniu i potrwają niemal do końca roku.

Komunikat UMWD we Wrocławiu:

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Przewodniczący Sejmiku Paweł Wróblewski oraz Radni Województwa Dolnośląskiego serdecznie zapraszają do udziału w kolejnym semestrze „Lekcji wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie”.

Prowadzone przez Pracowników Kancelarii Sejmiku zajęcia niezmiennie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony uczniów oraz nauczycieli, tym bardziej miło nam poinformować Państwa o ich kontynuacji w roku szkolnym 2016/2017. Pierwsze lekcje planujemy przeprowadzić już 14 września.

Tradycyjnie zapraszamy Państwa do zapoznania się z materiałami informacyjnymi, w tym z harmonogramem lekcji w trwającym już semestrze szkolnym. A chętnych do udziału w lekcji prosimy o kontakt pod numerem telefonu (071) 340-64-29 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: tomasz.juskowiak@dolnyslask.pl, celem wyboru terminu zajęć.

Przypominamy, że udział w lekcji jest oczywiście nieodpłatny.

(KSD-TJ)

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites