Licealiada lekkoatletyczna

Dziewczęta z Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych oraz chłopcy z Zespołu Szkół Mechanicznych zwyciężyli w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce. Za tydzień we Wrocławiu odbędą się zawody rangi wojewódzkiej, w których wystartuje po trzech najlepszych zawodniczek i zawodników w poszczególnych konkurencjach.

Komunikat z Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce.

Mistrzostwa przeprowadzono zgodnie z Kalendarzem Imprez S.Z.S., w ramach i według regulaminu Dolnośląskiej Liceliady, dnia 21.05.18. na stadionie miejskim w Bolesławcu, a przeprowadzone zostały wspólnie z MKS BOLESLAVIA.

WYNIKI TECHNICZNE

100 M.
1. Piotrowska Natalia 01. I LO 0:13,25 9 pkt.
2. Łużna Laura 00. ZSHU 0;14,00 7
3. Stupiec Aleksandra 01. ZSE 0;14,35 6
4. Wolak Anna 00. ZSHU 0:14,78 5
5. Zatorska Klaudia 01. ZSOZ 0:14,85 4
6. Kusy Julia 01. II LO 0:15,56 3
7. Tykwińska Agnieszka 00. ZSHU 0:15,93 2
8. Faryniarz Kornelia 00. ZSOZ 0:16,25 1
9. Stelmaszyk Gabriela 01. ZSE 0:18,62
10. Borysiewicz Oliwia 01. ZSE ………
11. Urbaniak Natalia 00. ZSOZ ………

1. Sobkowicz Michał 99. ZSHU 0:11,62 9 pkt.
2. Nakonieczny Martin 01. ZSE 0:11,63 7
3. Posadowski Kamil 01. ZSE 0:12,07 6
4. Greszczyszyn Kryspin 01. ZSE 0:12,10 5
5. Koss Aleks 01. ZSOZ 0:12,19 4
6. Nikodem Eryk 00. ZSM 0:12,22 3
7. Dzieżyc Wojciech I LO 0:12,28 2
8. Janowski Krzysztof 00. ZSOZ 0:12,38 1
9. Kosiński Tomasz 00. ZSM 0:12,62
10. Oleksiak Przemysław 00. ZSM 0:12,60
11. Słabicki Konrad I LO 0:12,85
12. Mendocha Michał I LO 0:13,25
13. Leihs Mateusz 01. II LO 0:14,13
14. Zaręba Kacper 01. ZSHU ……….

100 M. P/PŁ. DZ. 110 M. P/PŁ. CHŁ.
1. Goss Martyna 01. ZSHU 0:15,25 9 pkt.
2. Kubica Agata 99. ZSE 0:20,94 7
3. Bedełek Martyna 01. I LO 0:16,84 PK.
4. Boluk Aleksandra 01. ZSHU ………

1. Karaban Jakub 00. ZSE 0:15,03 9 pkt
2. Ćwik Miłosz 01. ZSE 0:18,25 7
3. Zdanowski Paweł 00. ZSM 0:19,26 6
4. Zazuniak Karol 01. ZSHU 0:19,37 5
5. Kubacki Szymon 00. ZSM 0:19,47 4
6. Niezgoda Paweł 00. ZSM 0:20,26 3
7. Biegacz Dawid 99. ZSE 0:21,09 2
8. Engel Piotr 00. ZSM ……….
9. Tofil Mateusz 99. ZSOZ ……….

200 M.
1. Przystarz Magdalena 01. I LO. 0:28,75 9 pkt.
2. Polańska Magda 01. II LO 0:30,47 7
3. Kumoś Urszula 00. ZSHU 0:32,38 6
4. Kwiatkowska Julia 01. II LO 0;35,41 5
5. Chyła Katarzyna 01. ZSE ………
6. Kurdyś Marcelina 00. ZSOZ ………
7. Stec Marcelina ZSOZ ………
8. Witkowska Joanna 01. ZSOZ ………

1. Posłuszny Piotr 01. ZSM 0:22,59 9
2. Rasławski Miłosz 01. II LO 0:25,25 7
3. Horochowski Mateusz 01. ZSE 0:25,38 6
4. Polak Cyprian 00. ZSM 0:26,53 5
5. Kniaziewicz Przemysław 00. ZSHU 0:26,54 4
6. Lewicki Patryk 00. ZSE 0:26,59 3
7. Zazuniak Kuba ZSHU 0:26,71 2
8. Szczur Krzysztof 00. ZSOZ 0:26,79 1
9. Pytlak Damian 00. ZSOZ 0:26,85
10. Najfeld Mateusz 01. II LO 0:27,22
11. Izba Filip 01. II LO 0:27,44
12. Lasko Oskar 00. ZSE 0:27,53
13. Kizyma Jakub 00. ZSOZ 0:27,58

400 M.
1. Drozdek Marcelina 00. ZSHU 1:08,97 9 pkt.
2. Chyła Katarzyna 01. ZSE 1:09,13 7
3. Gniado Anna 00. I LO 1:13,78 6
4. Grzelak Julia 99. I LO 1:15,44 5
5. Ciesielska Paulina 01. ZSOZ 1:16,66 4
6. Szymańska Ewa 01. II LO 1:19,15 3
7. Ryś Magda 00. II LO 1:20,78 2
8. Filip Alicja 01. ZSE 1:23,31 1
9. Wołoszyn Klaudia 01. ZSOZ 1:26,00

1. Wolski Adam 01. I LO 0:55,85 9
2. Gapiński Mikołaj 01. ZSE 0:57,93 7
3. Komada Piotr 01. ZSHU 0:58,37 6
4. Pierzchała Michał 01. II LO 0:58,69 5 5. Cawricz Wiktor 00. ZSE 0:59,57 4
6. Wojciechowski Kamil 01. II LO 1:02,66 3
7. Dybał Tomasz 00. ZSM 1:02,94 2
8. Mul Mateusz 00. ZSM 1:03,00 1
9. Olbrych Mateusz 01. II LO 1:03,38
10. Kowalonek Dawid 01. ZSE 1:03,53
11. Górowski Kacper 99. ZSM 1:07,40

800 M.
1. Przybylska Julia 00. I LO 2:58,56 9 pkt.
2. Bzdyk Adrianna 98. ZSOZ 3:01,31 7
3. Szpila Natalia 01. ZSOZ 3:08,00 6
4. Zakrzewska Natalia 01. ZSHU 3:15,40 5
5. Zasańska Kamila 01. ZSOZ 3:18,79 4

1. Najdek Daniel 98. ZSM 2:12,06 9
2. Pochwała Oskar 98. ZSE 2:16,59 7
3. Wilk Wiktor 01. ZSE 2:21,64 6
4. Świrski Krzysztof 99. ZSM 2:27,85 5
5. Strączewski Wiktor 00. ZSHU 2:28,56 4
6. Wołoszyn Mateusz 99. ZSM 2:29,06 3
7. Tabor Radosław 01. ZSE 2:30,70 2
8. Pryśko Szymon 00. ZSOZ 2:40,53 1
9. Mikołajczyk Mikołaj 01. ZSHU ……….
10. Struś Sebastian 00. ZSM ……….

1.500 M.
1. Hola Klaudia 01. ZSHU 6:19,68 9 pkt.
2. Hola Angelika 01. ZSHU 6:21,20 7
3. Cichorzewska Magdalena 00. I LO 6:45,43 6
4. Szczepańska Wiktoria 00. I LO 7:22,41 5

1. Skorupiński Jakub 01. ZSE 4:59,53 9
2. Biskupski Adrian 00. ZSE 5:00,11 7
3. Serszenowicz Rafał 00. ZSM 5:06,82 6
4. Zawada Adrian 01. ZSE 5:14,48 5
5. Knichał Norbert I LO 5:15,49 4
6. Karpiński Damian ZSM 5:36,51 3
7. Sudół Krzysztof 01. ZSHU 5:37,25 2
8. Pławiak Łukasz 00. ZSOZ 6:24,64 1

3.000 M.
1. Burzyński Tobiasz I LO 9:52,61 9 pkt.
2. Kwoczka Jakub 01. ZSE 11:49,43 7
3. Marut Tomasz 99. ZSM 12,18,85 6
4. Kubuś Kamil 99. ZSM 14:00,39 5
5. Kleszczyński Mateusz 00. ZSE ………..
6. Kowalski Igor 98. ZSE ………..
7. Stupiec Damian 00. ZSM ………..
8. Ziembikiewicz Michał 99. ZSHU ………..

SKOK W DAL
1. Kwaszcz Dominika 99. ZSHU 5,85 m. 9 pkt.
2. Luszka Dagmara 01. II LO 4,50 7
3. Kata Natalia 00. ZSOZ 4,25 6
4. Gurniak Anna 00. ZSOZ 4,20 5
5. Szulik Wiktoria 00. ZSOZ 3,90 4
6. Kujawa Klaudia 00. ZSHU 3,80 3
7. Lechowska Nikola 01. I LO 3,70 2
8. Borysiewicz Oliwia 01. ZSE 3,65 1
9. Gnitecka Nikola 01. ZSOZ ……
10. Maczel Sylwia 01. ZSOZ ……
11. Kumoś Urszula 00. ZSHU ……
12. Vialushkina Irena 01. ……

1. Szewczyk Igor 01. I LO 6,15 9
2. Krysztofiak Kacper 98. ZSM 5,75 7
3. Latała Dorian 00. I LO 5,60 6
4. Kozioł Krystian 01. ZSOZ 5,60 5
5. Kowalik Kornel 00. ZSM 5,55 4
6. Naskręt Kamil 00. I LO 5,55 3
7. Wiśniewski Jakub 00. ZSHU 5,35 2
8. Puzio Adrian 01. ZSE 5,30 1
9. Bartkowiak Kamil 01. ZSE 5,15
10. Durda Patryk 00. ZSE 5,10
11. Woźniak Patryk 99. ZSM 5,05
12. Jarmusz Sebastian 01. ZSHU 4,30
13. Grasza Arkadiusz I LO 5,00 PK.
14. Solpa Kacper 00. ZSM 4,40 PK.
15. Rozmus Maksymilian 00. II LO ……

SKOK WZWYŻ
1. Bedełek Martyna 01. I LO 150 cm. 9 pkt.
2. Konefał Daria 00. I LO 140 7
3. Dobiech Paulina 00. II LO 135 6
4. Członka Lilianna 98. ZSHU …..
5. Huterska Aleksandra 00. ZSHU …..
6. Kiepura Klaudia 00. II LO …..
7. Majewska Weronika 01. ZSE …..
8. Pranić Julia 01. ZSOZ …..
9. Szczepanik Natalia 01. ZSE …..

1. Tofil Mateusz 99. ZSOZ 185 9
2. Mienculewicz Przemysław 00. ZSE 175 7
3. Klecha Mateusz 00. ZSM 170 6
4. Słobodzian Emil 01. ZSM 170 5
5. Trembacz Makymilian 01. ZSE 165 4
6. Bugaj Jakub I LO 165 3
7. Kwieciński Adam 98. ZSM 165 2
8. Bałut Dawid 01. ZSE 160 1
9. Olczak Piotr 01. ZSM …..

PCHNIĘCIE KULĄ – 4 KG. DZ. – 6 KG. CHŁ.
1. Zając Magdalena 01. ZSOZ 7,05 m. 9 pkt.
2. Tomaszewska Agata 00. ZSHU 7,03 7
3. Kulczycka Dominika 00. II LO 6,97 6
4. Matyjewicz Żaneta 01. ZSOZ 6,89 5
5. Wołoszyn Marta 00. ZSHU 6,67 4
6. Biskupska Paulina 99. ZSHU 6,60 3
7. Pranić Julia 01. ZSOZ 6,56 2
8. Karpina Beata 00. II LO 6,56 1
9. Wojdyło Magdalena 01. ZSE 6,29
10. Marciniak Milena 00. ZSE 5,78
11. Gelenczir Patrycja 00. II LO 5,07
12. Pleer Martyna 01. ZSE 5,02
13. Siepietowska Martyna 00. ZSOZ 4,90
14. Mizerska Agnieszka 01. ZSHU 5,45 PK.

1. Kozak Gracjan I LO 15,10 9
2. Mszal Dariusz 98. ZSE 10,23 7
3. Kaczor Sebastian 99. ZSM 9,66 6
4. Siedlecki Olaf 00. ZSE 9,46 5
5. Sawicki Aleksander 99. ZSE 9,00 4
6. Kaczmarek Aleks 99. ZSM 8,81 3
7. Kocjan Krzysztof 99. ZSHU 8,69 2
8. Zamojski Kordian 01. ZSOZ 8,57 1
9. Kobierski Damian I LO 8,06
10. Sasiela Marcel I LO 8,04
11. Myjak Bartłomiej 01. ZSM 7,87
12. Mularczyk Jakub 01. II LO 7,82
13. Zamarzły Kacper 01. II LO 7,66
14. Wawrykowicz Mariusz ZSHU 7,64
15. Stankiewicz Krzysztof 01. II LO 6,22
16. Wasilewicz Jan 00. ZSHU 9,10 PK.
17. Krynicki Grzegorz 01. ZSM 8,14 PK.
18. Rzepiak Rafał 00. ZSM …..

RZUT OSZCZEPEM – 600 G. DZ. – 800 G. CHŁ.
1. Kata Żaneta 00. I LO 36,00 m. 9 pkt
2. Olszowy Martyna 00. I LO 29,10 7
3. Turek Gabriela 01. ZSE 15,90 6
4. Markefka Karolina 01. ZSE 10,90 5

1. Konigsmann Paweł 00. ZSM 41,32 9
2. Stec Eryk 01. ZSM 41,30 7
3. Hutnik Jarosław 99. ZSM 40,90 6
4. Michnowski Marcel I LO 38,10 5
5. Wasilewicz Jan 00. ZSHU 37,40 4
6. Kozak Bartosz I LO 35,18 3
7. Stępień Michał 00. ZSOZ 35,00 2
8. Zygmunt Karol 01. ZSHU 33,10 1
9. Pirożek Patryk 98. ZSE 32,50
10. Kucharski Aleksander 99. ZSOZ 31,00
11. Reliszka Marcel 00. ZSE 29,45
12. Czerwiński Jakub I LO 28,20
13. Gwiżdż Jakub 01. ZSE 27,70
14. Winiarski Kacper 99. ZSM 33,30 PK.
15. Klimek Marcin I LO 31,70 PK.

RZUT DYSKIEM – DZ. 1 KG. – CHŁ. 1,75 KG.
1. Urbaniak Natalia 00. ZSOZ 15,23 m. 9 pkt.
2. Mizerska Angelika 01. ZSHU 14,95 7
3. Pastusiak Julia 00. ZSOZ 12,10 6

1. Kamiński Krzysztof 00. I LO 34,20 9
2. Szuszkiewicz Piotr 01. II LO 32,52 7
3. Biernacki Damian 99. ZSE 31,44 6
4. Gadziński Piotr 99. ZSHU 30,36 5
5. Wis Dominik 99. ZSE 27,57 4
6. Sabuk Szymon 00. ZSM 23,70 3
7. Nizioł Jan 01. ZSM 22,60 2
8. Walczak Jakub 01. ZSE 21,80 1
9. Burdyna Damian 01. ZSM 20,70
10. Siembida Arkadiusz 00. ZSOZ 19,90
11. Masłowski Sebastian 00. ZSOZ 19,10
12. Groth Sebastian I LO 18,50
14. Gwozdowicz Jarosław 01. ZSM 21,75 PK.
15. Rzepiak Mateusz 99. ZSM 20,10 PK.

SZTAFETA 4 X 100 M.
1. I Liceum Ogólnokształcące Dz. – 0:56,68 9
2. Zespół Szk. Ogólnokszt. i Zawod. – 1:01,22 7
3. Zespół Szk. Elektronicznych – 1:03,66 6
4. Zespół Szk. Handl. i Usługowych – 1:04,72 5

1. Zespół Szk. Handl. i Usługowych Chł. – 0:47,88 9 –
2. I Liceum Ogólnokształcące – 0:48,65 7
3. Zespół Szk. Elektronicznych – 0:49,75 6
4. Zespół Szk. Mechanicznych – 0:52,63 5

SZTAFETA SZWEDZKA
1. Zespół Szk. Handl. i Usługowych Dz. – 2:38,56 9
2. Zespół Szk. Ogólnokszt. i Zawod. – 3:07,97 7
3. II Liceum Ogólnokształcące – 3:09,75 6

1. Zespół Szk. Mechanicznych . Chł. – 2:14,69 9
2. Zespół Szk. Elektronicznych – 2:15,60 7
3. I Liceum Ogólnokształcące – 2:29,35 6

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT

1. ZESPÓŁ SZKÓŁ HANDL. i USŁUGOWYCH = 106 PKT.
2. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE = 92
3. ZESPÓŁ SZK. OGÓLNOKSZT. I ZAWOD. = 86
4. II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE = 46
5. ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH = 39

KLASYFIKACJA DRUZYNOWA CHŁOPCÓW

1. ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH = 151 PKT.
2. ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH = 145
3. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE = 84
4. ZESPÓŁ SZK. HANDL. I USŁUGOWYCH. = 55
5. ZESPÓŁ SZK. OGÓLNOKSZT. i ZAWOD. = 25
6. II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE = 22

Za miejsca I – III indywidualne i wszystkim uczestniczącym Szkołom wręczono pamiątkowe dyplomy, za punktację drużynową zwycięskim szkołom puchary.

Do zawodów Wojewódzkich (29.05.18. Wrocław) zakwalifikowały się osoby z 3 pierwszych miejsc z każdej konkurencji , oraz po 2 pierwsze sztafety, ( pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia w Systemie Rejestracji Szkół), a w zawodach uczestniczyło 83 dziewcząt (9 z licencją LA, 2 z koszykówki i 1 z nożnej), oraz 145 chłopców (9 z LA, 14 z piłki nożnej, 1 z siatkówki).

Opracował Stanik Jerzy

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites