Magazyn przeciwpowodziowy

Dolnośląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych przekazał Starostwu Powiatowemu w Bolesławcu magazyn przeciwpowodziowy wraz z jego wyposażeniem. Mieści się on przy ulicy Kościuszki. Łłódź, worki, łopaty, szpadle, taczki, toporki, karczowniki, łomy i bosaki służyć będą do usuwania skutków ewentualnych powodzi na terenie powiatu bolesławieckiego.

Komunikat Starostwa Powiatowego w Bolesławcu:

W razie powodzi.

Dolnośląski Zarząd Melioracji i Urządzeń wodnych we Wrocławiu przekazał powiatowi magazyn przeciwpowodziowy wraz z jego wyposażeniem.

– Magazyn wyposażony jest w niezbędny sprzęt do usuwania skutków powodzi : łódź, worki, łopaty, szpadle, taczki, toporki, karczowniki, łomy, bosaki. Po opracowaniu odpowiednich procedur magazyn będzie również służył jako obwodowe zabezpieczenie przeciwpowodziowe dla gmin z terenu Powiatu Bolesławieckiego – mówi Kierownik Biura Zarządzania Kryzysowego Grzegorz Dziadek. Magazyn zlokalizowany jest w Bolesławcu przy ul. Kościuszki.

szczegóły

One thought on “Magazyn przeciwpowodziowy

  1. wyposażenie to mały pikuś w porównaniu do całego zaplecza tj. obiektów takich jak obiekty magazynowe, garaż i budynek socjalny. Dodatkowo piękny wielki plac z możliwością na postawienie bibordów , całość warte parę milionów . Ciekawe jak długo utrzyma się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites