Mobilny Punkt Informacyjny

Mobilny Punkt Informacyjny o funduszach europejskich zorganizuje dyżur w Bolesławcu. W środę 26 kwietnia od 10.30 do 13.30 w Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w miejskim biurowcu przy placu Piłsudskiego, w sali konferencyjnej na IV piętrze, pokój 412, dyżurować będą specjaliści w tym temacie. Z ich porad mogą skorzystać ci, których interesują sprawy finansowego wsparcia w ramach unijnych funduszy.

Komunikat UM w Bolesławcu:

Mobilny Punkt Informacyjny w Bolesławcu – 26 kwietnia 2017 r.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat wsparcia ze środków Funduszy Europejskich.

W ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pracownik Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze będzie pełnić dyżur w Bolesławcu.

Podczas Mobilnych Punktów Informacyjnych, mających formę indywidualnych konsultacji bezpośrednich, można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o zasadach ubiegania się o dotacje. Konsultant przedstawi aktualne możliwości wsparcia – w tym również pożyczki i poręczenia finansowane ze środków UE przeznaczone na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej. Wskaże kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 dla podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych, organizacji pozarządowych, a także poinformuje do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.

Z usług w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych mogą skorzystać wszystkie podmioty oraz osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej. Konsultacje są bezpłatne. Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.

Na konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego zapraszamy 26 kwietnia 2017 r. w godz. 10.30-13.30 do Urzędu Miasta Bolesławiec – Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, sala konferencyjna na IV piętrze p. nr 412 – biurowiec przy pl. Marsz. J. Piłsudskiego 1 w Bolesławcu

Serdecznie zapraszamy !

Aktualne informacje na temat organizowanych na terenie Dolnego Śląska Mobilnych Punktów Informacyjnych oraz konferencji, spotkań i szkoleń publikowane są na stronie Fundusze Europejskie na Dolnym Śląsku (info PIFE)

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites