Na gorącym uczynku

Policjant z Nowogrodźca zatrzymał na gorącym uczynku sprawcę włamania. Znaleziono go na strychu świetlicy, do której się włamał. 33-letni mężczyzna miał też na swoim koncie 3 inne przestępstwa: kradzieże paliwa, akumulatorów oraz skutera. Grozić mu będzie kara więzienia do 10 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Dzielnicowy zatrzymał włamywacza na gorącym uczynku.

Dzielnicowy z Nowogrodźca zatrzymał na gorącym uczynku sprawcę włamania. Policjanci ustalili, że mężczyzna dostał się do jednej ze świetlic wiejskich, bo chciał coś ukraść. Podejrzanego, który ukrył się na strychu odnalazł dzielnicowy. Ponadto okazało się, że ma on na swoim koncie jeszcze inne przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyźnie może teraz grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Nowogrodźca otrzymali informację dotyczącą włamania do jednej ze świetlic wiejskich na terenie gminy. W związku z tym funkcjonariusze pojechali na miejsce, aby to sprawdzić. Podejrzanego, który ukrył się na strychu odnalazł dzielnicowy. Ponadto okazało się, że ma on na swoim koncie jeszcze inne przestępstwa przeciwko mieniu.

Policjanci z Nowogrodźca udowodnili 33-latkowi jeszcze 3 inne przestępstwa. Okazało się, że mężczyzna ten dokonał kradzieży 200 l paliwa oraz 4 akumulatorów z koparki i ciągnika, włamał się do szopy i ukradł skuter, który następnie przemalował, aby go sprzedać.

O dalszym losie podejrzanego zdecyduje teraz sąd. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP w Bolesławcu
asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites