Nagroda dla Forum

Kino Forum zostało nagrodzone przez organizatorów Forum Wokół Kina nagrodą za najlepsze otwarcie filmu zagranicznego w 2017 roku. A chodzi o film “Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”, który w bolesławieckim kinie w pierwszy weekend projekcji obejrzało 2336 osób. W czasie niespełna miesięcznego okresu jego wyświetlania film obejrzało natomiast 4190 widzów.

Komunikat BOK MCC:

Kino Forum najlepsze. Najlepsze otwarcie filmu zagranicznego w 2017 roku.

Film „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” w Kinie Forum w zaledwie jeden weekend obejrzało 2336 widzów, a w ciągu niespełna miesiąca zobaczyło go 4190 osób. Dzięki naszym wspaniałym widzom ten imponujący wynik sprawił, że otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Dyskobol, przyznawaną przez organizatorów Forum Wokół Kina. Nagroda została przyznana za ubiegłoroczne wyniki z najlepszym otwarciem w 2017 roku, właśnie za film „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”. Kino Forum, jako kino niezależne, otrzymało nagrodę z najlepszym wynikiem dla tego filmu.

Była to 45 edycja Forum Wokół Kina. Nagrody zostały przyznane po raz drugi w sześciu podwójnych (dla dystrybutora i kina).

Serdecznie dziękujemy naszym Widzom i zapraszamy do kina.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites