Nagroda dla Forum

Kino Forum otrzymało nagrodę na sopockim Forum Wokół Kina. To impreza dystrybutorów filmów. Forum otrzymało nagrodę za rekord frekwencyjny “Najlepsze otwarcie 2016”. Bolesławieckie kino wygrało za frekwencję na filmie “Łotr 1”. Nagrodę odebrała w Sopocie Ewa Lijewska-Małachowska.

Komunikat UM w Bolesławcu:

Kino „Forum” nagrodzone za najlepszy wynik frekwencyjny.

W dniach 6-8 czerwca 2017 roku w Sopocie miała miejsce 43. edycja Forum Wokół Kina. Forum Wokół Kina to impreza środowiska związanego z dystrybucją i rozpowszechnianiem filmów.

Podczas Forum przyznane zostały m.in. nagrody za filmy zagraniczne dla dystrybutorów oraz kin niezależnych. Jedną z kategorii jest „Najlepsze otwarcie 2016 roku”. W tej kategorii zwycięzcą jest Disney z filmem ŁOTR 1 – GWIEZDNE WOJNY HISTORIE. Nagroda trafiła do kina „Forum” w Bolesławcu, które miało najwyższą frekwencję z kin niezależnych w weekend otwarcia.

Wręczenie nagród odbyło się 8 czerwca , podczas ceremonii zamknięcia Forum Wokół Kina. Statuetka za najlepszy wynik frekwencyjny trafiła do Bolesławca. Zaszczytne wyróżnienie dla kina „Forum” odebrała Ewa Lijewska – Małachowska, dyrektor BOK-MCC.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites