Nietypowa lekcja w „elektroniku”

W Zespole Szkół Elektronicznych odbyła się nietypowa lekacj niemieckiego. Zaproszono na nią uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3. Goście mieli do wykonania przygotowane wcześniej zadania. Było to m.in. kolorowanie w sali graficznej oraz przeczytanie tekstu w szkolnym radiowęźle. Przybyli goście otrzymali na zakończenie specjalne certyfikaty.

Komunikat ZSE w Bolesławcu:

Żywioł nawiedził ZSE, czyli odwrócona lekcja niemieckiego

Na nietypową lekcję języka niemieckiego germanistki, I. Zdunek-Głowacka i K. Dudek, zaprosiły uczniów z kl. 4a ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Bolesławcu (26 marca 2018 r.) wraz z inicjatorką spotkania p. Agnieszką Markowicz, która na co dzień uczy ich niemieckiego.

Przygotowane wcześniej zadania ukryte były na terenie wybranych pracowni, a przewodnikami młodszych kolegów były uczennice klasy 3h oraz Agata Kubica z kl. 3e. W zasadzie to one prowadziły tę lekcję i spisały się znakomicie, dzięki nim dzieci czuły się swobodniej i pracowały bardziej aktywnie.

Za najbardziej emocjonujące zadanie uznano kolorowanie w sali graficznej oraz odczytanie zdania w szkolnym radiowęźle (dziękujemy Oskarowi Smogurowi z kl. 2t za pomoc i cierpliwość). Na zakończenie każde dziecko otrzymało button ze swoim imieniem oraz certyfikat potwierdzający przebycie questu w Elektroniku (wykonane przez kl. 3h według projektu Korneli Baryluk).

Jeszcze raz dziękujemy uczennicom za zaangażowanie i nieocenioną pomoc.

Oprac. K. Dudek

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites