Nowy zastępca komendanta policji

W bolesławieckiej Komendzie Powiatowej Policji pojawił się nowy zastępca komendanta. Po objęciu funkcji komendanta przez poprzedniego zastępcę pracę w Bolesławcu rozpoczął na tym stanowisku podinspektor Ryszard Podbucki. W Policji pracuje już od 25 lat. Wcześniej był komendantem Komisariatu Policji w Leśnej.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Powitanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu.

19 grudnia 2016r. w Komendzie Powiatowej Policji w Bolesławcu odbyło się oficjalne powitanie nowego I Zastępcy Komendanta Powiatowego, którym został podinsp. Ryszard Podbucki.

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Bolesławcu odbyło się uroczyste wprowadzenie podinsp. Ryszarda Podbuckiego, któremu Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusz Golanowski powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu.

Podinsp. Ryszard Podbucki dotychczas był Komendantem Komisariatu Policji w Leśnej. Wcześniej był Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Lubaniu. Służbę w Policji pełni od 25 lat.

Podinsp. Ryszard Podbucki był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany między innymi otrzymał Brązową i Srebrną Odznakę Zasłużony Policjant oraz Srebrny Medal Za Długoletnią Służbę.

Oficer Prasowy KPP w Bolesławcu
asp.szt. Anna Kublik-Rościszewska

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites