Odzyskano samochód

Bolesławieccy policjanci odzyskali skradzione w Niemczech auto warte 270 tys. zł. Policjani uzyskali informcję, że autostradą jedzie skradziony kilka godzin wcześniej luksusowy Mercedes. Patrol zlokalizował go na jednej ze stacji paliw na terenie powiatu bolesławieckiego. Zatrzymano 27-letniego mieszkańca Gdyni. Samochód wrócił do właściciela, a złodziejowi grozić będzie do 10 lat więzienia.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Policjanci odzyskali mercedesa skradzionego w Niemczech o wartości ponad 270 tys. zł
Data dodania: 5 marca 2018 r.

Bolesławieccy policjanci na terenie jednej ze stacji paliw zatrzymali mężczyznę, który poruszał się samochodem skradzionym kilka godzin wcześniej z terenu Niemiec. Wartość odzyskanego luksusowego mercedesa to ponad 270 tys. złotych. Podejrzany usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Mężczyźnie może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W sobotę rano policjanci z bolesławieckiej komendy otrzymali informacje, że autostradą A18 porusza się samochód pochodzący z przestępstwa. Funkcjonariusze natychmiast pojechali w rejon gdzie miał się znajdować poszukiwany pojazd. Auto szybko zostało zlokalizowane i na jednej ze stacji paliw na terenie powiatu bolesławieckiego policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Gdyni oraz zabezpieczyli samochód, którym dysponował mężczyzna. Sprawdzenie w systemach policyjnych potwierdziło, że pojazd marki Mercedes-Benz został skradziony kilka godzin wcześniej w Dortmundzie na terenie Niemiec. Wartość odzyskanego przez policjantów mienia to ponad 270 tys. złotych.

Podejrzany w tej sprawie 27-latek usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Odzyskany samochód zostanie przekazany prawowitemu właścicielowi.

KPP w Bolesławcu
asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites