Odzyskano skradzione rzeczy

Bolesławieccy policjanci odzyskali skradzione rzeczy, a w tym meble ogrodowe. Zatrzymano 43-letniego złodzieja i 42-letnią kobietę, która była paserką. Złodziej w nocy z 17 na 18 kwietnia skradł z ogrodów działkowych meble ogrodowe i grilla o wartości 1600 zł. Obu przestępcom grozić będą kary więzienia do 5 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Policjanci odzyskali meble ogrodowe oraz zatrzymali sprawcę kradzieży i pasera.

Mundurowi w wyniku działań operacyjnych zatrzymali dwie osoby podejrzane w związku ze sprawą kradzieży mebli ogrodowych o wartości 1600 złotych. Mienie zostało odzyskane a zatrzymanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży doszło w nocy z 17 na 18 kwietnia br. na terenie Bolesławca. Sprawca z terenu altany dokonał kradzieży mebli ogrodowych oraz walizki z zestawem do grillowania o wartości 1600 złotych.

Na podstawie zebranych informacji policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu ustalili gdzie znajdują się przedmioty pochodzące z przestępstwa.

20 kwietnia po wejściu na teren wytypowanej wcześniej posesji funkcjonariusze znaleźli meble ogrodowe utracone w wyniku kradzieży. W trakcie przeprowadzonego przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych dodatkowo policjanci zabezpieczyli zestaw grillowy.

42-letnia kobieta dysponująca mieniem pochodzącym z przestępstwa usłyszała zarzut paserstwa za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Prowadząc dalsze czynności w tej sprawie policjanci zatrzymali 43-letniego mężczyznę, w którego mieszkaniu policjanci znaleźli kolejne przedmioty utracone w wyniku przestępstwa.

Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites