Odzyskany rower

Kruszyńscy policjanci odzyskali rower i zatrzymali złodzieja oraz pasera. Rower wart 950 zl ukradziono spod szkoły w gminie Gromadka i zostało to zarejestrowane przez kamerę monitoringu. Złodziejem był 17-letni mieszkaniec tej gminy. Złodziejowi i paserowi, który kupił rower, grozić będą kary więzienia do 5 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Policjanci z Kruszyna odzyskali rower oraz zatrzymali sprawcę kradzieży i pasera.

Mundurowi odzyskali rower skradziony pod szkołą oraz zatrzymali 17-latka podejrzanego o kradzież i pasera, który dysponował mieniem pochodzącym z przestępstwa. Podejrzanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kruszynie otrzymali zgłoszenie o kradzież roweru o wartości 950 złotych. Do przestępstwa doszło pod jedną z szkół na terenie gminy Gromadka. Moment kradzieży zarejestrował monitoring.

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę, który przyznał się do zarzucanego mu czynu. Zarzut kradzieży usłyszał 17-letni mieszkaniec gminy Gromadka.

Dalsze działania skierowane zostały na odzyskanie jednośladu, który został sprzedany na terenie powiatu polkowickiego. Policjanci dotarli do pasera, który kupił rower w bardzo okazyjnej cenie. Rower został odzyskany a 27-letni mieszkaniec powiatu lubińskiego odpowie za paserstwo.

Podejrzanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Odzyskanym rowerem właścicielka odjechała z komisariatu w Kruszynie.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites