Odzyskany samochód

Bolesławieccy policjanci odzyskali skradziony samochód i zatrzymali 49-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który był paserem. Do zatrzymania doszło po kontroli drogowej, gdy jadący skradzionym samochodem mężczyzna usiłował uniknąć spotkania z policjantami. Paserowi grozić będzie do 5 lat więzienia.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Policjanci odzyskali samochód i zatrzymali pasera.

Funkcjonariusze z Bolesławca odzyskali skradziony samochód i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o paserstwo. Podejrzany był wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Bolesławieccy mundurowi patrolując miasto zauważyli pojazd na zgorzeleckich tablicach rejestracyjnych, który na widok radiowozu wykonał gwałtowny manewr i zmienił kierunek jazdy. Kiedy pojazd został zatrzymany do kontroli drogowej okazało się, że pochodzi z kradzieży, która miała miejsce w listopadzie 2017 roku.

Kierujący samochodem, 49-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego został zatrzymany. Mężczyzna ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko mieniu.

Na podstawie zebranych informacji policjanci postawili 49-latkowi zarzut paserstwa, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Odzyskany samochód został przekazany właścicielom.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites