Ogólnopolski głos profilaktyki

Bolesławieccy policjanci wraz z Zespołem Szkół Budowlanych zorganizowali akcję w ramach Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki. Jest to akcja, której celem jest promowanie życia bez narkotyków, alkoholu i przemocy. Uczniowie z “budowlanki” i Hufca Pracy zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne i sportowe.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Ogólnopolski Głos Profilaktyki 2016 w Bolesławcu.

Policjantki Prewencji Kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu wspólnie z Zespołem Szkół Budowlanych i Ochotniczym Hufcem Pracy przygotowały obchody ”Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki” w Bolesławcu, które odbyły się na boisku szkolnym.

Moda na życie bez uzależnień – życie bez narkotyków, alkoholu, bez przemocy. Takim przesłaniem w Bolesławcu, tak jak w całym kraju, odbyła się akcja pod hasłem ”Ogólnopolski Głos Profilaktyki”, której inicjatorem jest Komenda Główna Policji.

Młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych i Ochotniczego Hufca Pracy w Bolesławcu zaprezentowała swoje umiejętności wokalne i sportowe wskazując rówieśnikom, że pasja i hobby to świetny sposób na spędzanie czasu wolnego od uzależnień.

W trakcie działań prewencyjnych ukierunkowanych na profilaktykę uzależnień wśród młodzieży uczniowie pokazała swój głos dotyczący uzależnień. Wszystko we wspólnej sprawie promowania MODY NA ŻYCIE BEZ UZALEŻNIEŃ, na życie bez przemocy fizycznej i psychicznej, na życie godne i odpowiedzialne, na życie bezpieczne, życie, którego wartością jest wolność.

st.asp.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites