Okradł kolegę

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca gminy Bolesławiec, który okradł samochód swojego kolegi. Po zatrzymaniu udowodniono mu jeszcze dwa inne przestępstwa. Poza tym był poszukiwany przez sąd za wcześniejsze łamanie prawa, za co wymierzono mu karę dwóch lata więzienia.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Okradł samochód kolegi bo ten był mu dłużny pieniądze. Sprawca 3 przestępstw zatrzymany, najbliższe 2 lata spędzi odbywając karę pozbawienia wolności.

Bolesławieccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie dwóch kradzieży i włamania do pojazdu. Zatrzymany był osobą poszukiwaną ponieważ ma do odbycia 2 lata pozbawienia wolności za szereg kradzieży z włamaniem.

Policjanci Wydziału Kryminalnego bolesławieckiej komendy prowadząc czynności kradzieży zatrzymali 24 –letniego mieszkańca gminy Bolesławiec. Zatrzymany m.in. okradł samochód swojego kolegi ponieważ ten był mu winien pieniądze. Policjanci przeszukując pokój zajmowany przez 24-latka znaleźli rzeczy pochodzące z dwóch kolejnych przestępstw.

Ostatecznie mundurowi udowodnili zatrzymanemu popełnienie 3 przestępstw, do których doszło na terenie Bolesławca w okresie do 20 do 29 stycznia 2018 r. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia.

Mieszkaniec gminy Bolesławiec ma na swoim koncie liczne przestępstwa przeciwko mieniu w związku popełnieniem których był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bolesławcu w celu odbycia kary pozbawienia wolności na okres 2 lat.

Za popełnione w styczniu przestępstwa mężczyźnie grozi kolejna kara, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Przedmioty odzyskane wyniku przeszukania zostaną przekazane właścicielom.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites