Okradł pracodawcę

Nowogrodzcy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do piwnicy. 19-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego włamał się do piwnicy swojego byłego pracodawcy i skradł z niej m.in. elektronarzędzia. Złodzieja zatrzymano z łupem i odzyskano część skradzionych rzeczy. Grozić mu będzie kara więzienia do 10 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Okradł byłego pracodawcę, kilka godzin później został zatrzymany i usłyszał zarzut.

Policjanci z Nowogrodźca zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem. Podejrzany dokładnie wiedział co znajdzie w pomieszczeniu, do którego się włamał. Mundurowi odzyskali część skradzionych elektronarzędzi. Sprawcy grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowogrodźcu zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem. Podejrzany już kilka godzin po dokonaniu przestępstwa usłyszał zarzut w tej sprawie.

19-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego włamał się do piwnicy swojego byłego pracodawcy i dokonał kradzieży m.in. elektronarzędzi. Nastolatek wykorzystał informacje, które zdobył jako pracownik pokrzywdzonego. Podejrzany wiedział co i gdzie jest przechowywane dlatego włamując się do pomieszczenia piwnicznego dokładnie wiedział co chce zabrać.

Policjanci natychmiast po otrzymaniu informacji o włamaniu podjęli działania na miejscu przestępstwa a także na terenie miasta w celu zatrzymania sprawcy. 19-latek kiedy zobaczył zbliżających się policjantów porzucił swój łup i zaczął uciekać. Podejrzany został zatrzymany a rzeczy pochodzące z przestępstwa zabezpieczone.

Jak ustalili policjanci włamywacz zdążył już sprzedać kilka rzeczy dlatego prowadzone są dalsze działania aby odzyskać pozostałą cześć skradzionych przedmiotów.

19-latkowi za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Odzyskane przedmioty policjanci oddali właścicielowi.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites