Okradł swojego ojca

Bolesławieccy policjanci zatrzymali złodzieja, który miał na koncie m.in. kradzież karty płatniczej, z pomocą której 12 razy pobrał pieniądze z konta na sumę 14,5 tys. zł. Okradzionym był natomiast ojciec złodzieja. 37-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego już wcześniej dopuszczał się kradzieży. Teraz grozić mu będzie kara więzienia do 10 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Ukradł ojcu kartę i wypłacił z konta ponad 14 tys. złotych.

Policjanci z powiatu bolesławieckiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież karty płatniczej oraz 12 włamań na konto i wypłatę 14500 złotych. Sprawca był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego bolesławieckiej komendy na podstawie ustaleń operacyjnych zatrzymali 37-letniego mężczyznę. Podejrzany dokonał kradzieży karty bankomatowej z portfela swojego ojca a następnie poza powiatem bolesławieckim w krótkim czasie przy użyciu karty 10 razy włamał się na konto i wypłacił 14 500 złotych oraz dwukrotnie usiłował się włamać. Po wypłaceniu gotówki odłożył kartę na miejsce, z którego ją zabrał licząc na to że właściciel nie zauważy jego przestępczego działania.

Sprawca został zatrzymany następnego dnia po zgłoszeniu. Wszystkie skradzione pieniądze, w ciągu 5 dni, podejrzany wydał na przyjemności.

37-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Zatrzymany usłyszał łącznie 13 zarzutów, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites