Otwarte drzwi policji

W środę 18 kwietnia bolesławiecka Komanda Powiatowa Policji będzie otwarta dla tych chętnych, którzy myślą o pracy w tej służbie. Dzień otwartych drzwi rozpocznie się o 10.00 i potrwa do 15.00. W tym czasie będzie można przyjrzeć się pracy policjantów u uzyskać wszelkie informacje na temat zatrudnienia i wymagań, które stawia się kandydatom na funkcjonariuszy.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Zostań policjantem – 18 kwietnia dzień otwartych drzwi bolesławieckiej Policji.

18 kwietnia 2018 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Policji odbędzie się: Dzień otwartych drzwi bolesławieckiej Policji. Zorganizowanie tego przedsięwzięcia ma na celu promocję zawodu policjanta, samej idei służby oraz możliwości wstąpienia w szeregi funkcjonariuszy Policji.

W związku z prowadzonym naborem do służby w Policji Komendant Powiatowy Policji w Bolesławcu zaprasza wszystkich zainteresowanych na dzień otwartych drzwi bolesławieckiej Policji w dniu 18 kwietnia br. w godz. 10.00 – 15.00 do komendy Policji w Bolesławcu przy ul. Zygmunta Augusta 20.

Każdy, kto chciałby wstąpić w szeregi tej formacji musi spełnić następujące wymagania:

· posiadać polskie obywatelstwo,

· posiadać nieposzlakowaną opinię,

· nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,

· korzystać w pełni praw publicznych,

· posiadać co najmniej średnie wykształcenie,

· posiadać odpowiednią zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować,

· dawać rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych,

· osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Wszelkich informacji dotyczących rekrutacji na funkcjonariuszy Policji udziela Zespół Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w godz. 7.30-15.30, te. 75 64 96 258.

Ponadto informujemy, że dni otwarte Wydziału Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu będą się odbywały cyklicznie w co drugi wtorek miesiąca od godziny 10:00 ( 3 i 17 kwietnia, 8 i 22 maja, 5 i 19 czerwca 2018 r.) w siedzibie Wydziału Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu przy ul. Połbina 1. Ponadto każdy z kandydatów który przybędzie na spotkanie będzie mógł wziąć udział w zajęciach sportowych przygotowujących do testu sprawności fizycznej, podczas których istnieje możliwość poprawy swojej techniki a także kondycji(warunkiem wzięcia udziału w zajęciach sportowych jest posiadanie stroju sportowego). Zajęcia sportowe będą się odbywały w hali sportowej przy ul. Poznańskiej 16 we Wrocławiu.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites