Paserstwo i narkotyki

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 41-letnią bolesławiankę, która trudniła się paserstwem. W jej mieszkaniu znaleziono klocki skradzione w jednym z marketów, wiele innych przedmiotów prawdopodobnie pochodzących z kradzieży, ale także kilkadziesiąt porcji marihuany i metamfetaminy. Kobiecie grozić będzie kara więzienia do 5 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

41-latka odpowie za paserstwo i posiadanie środków odurzających.

Bolesławieccy policjanci odzyskali skradzione mienie, zatrzymali pasera i zabezpieczyli środki odurzające. O dalszym losie kobiety podejrzanej w tej sprawie zadecyduje sąd, grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w wyniku czynności prowadzonych w sprawie kradzieży sklepowych ustalili odbiorcę towaru pochodzącego z nielegalnego źródła.

W wyniku działań operacyjnych funkcjonariusze zatrzymali 41-letnią kobietę i odzyskali klocki dziecięce skradzione w bolesławieckim markecie.

Po przeszukaniu miejsca zamieszkania bolesławianki okazało się, że kobieta nie tylko nabyła mienie pochodzące z przestępstwa ale także posiada w domu środki odurzające. Po sprawdzeniu zabezpieczonych substancji okazało się, że jest to marihuana i metamfetamina, z których można uzyskać kilkadziesiąt porcji handlowych.

W wyniku dalszych sprawdzeń policjanci zabezpieczyli również szereg innych przedmiotów m.in. elektronarzędzia, których pochodzenia podejrzana nie potrafiła wskazać.

41-letnia mieszkanka Bolesławca usłyszała zarzut paserstwa i posiadania środków odurzających. Kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Odzyskane klocki dziecięce wyceniono na ponad 1200 złotych. Obecnie policjanci ustalają skąd pochodzą pozostałe przedmioty zabezpieczone w mieszkaniu zatrzymanej.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites