Po lekkiej podstawówek

295 zawodników ze szkół podstawowych z całego powiatu bolesławieckiego wzięło udział w igrzyskach lekkoatletycznych. W kilku konkurencjach startowały drużyny, a zawodnicy byli też klasyfikowani indywidualnie. Drużynowo na podium stanęły reprezentacje bolesławieckich szkół podstawowych nr 4, nr 1 i nr 5 i w takiej kolejności uplasowały się drużyny zarówno dziewcząt, jak i chłopców. W piątek w zawodach strefowych w Zgorzelcu udział wezmą najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach.

Komunikat z Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce.

Mistrzostwa przeprowadzono zgodnie z Kalendarzem Imprez S.Z.S., w ramach i według regulaminu DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK, dnia 13.05.16. na stadionie miejskim w Bolesławcu.
W zawodach wzięło udział 295 osób (159 dziewcząt i 136 chłopców) a zostały zorganizowane wspólnie z MOSiR Bolesławiec i MKS „BOLESŁAVIA”.

WYNIKI TECHNICZNE

60 M.
1. Olszowa Małgorzata 03. SP 1 0:08,53 sek. 15 pkt.
2. Iwanowska Klaudia 03. SP 4 0:08,62 13
3. Niezgoda Natalia 03. SP 3 0:08,78 11
4. Kędzierska Iga 04. SP 4 0:08,91 9
5. Koryluk Marcelina 03. SP Ocice 0:08,91 8
6. Karaban Dominika 03. SP Ocice 0:09,05 7
7. Młocek Laura 03. SP 1 0:09,06 6
8. Kijowska Emilia 03. SP Brzeźnik 0:09,06 5
9. Duch Eliza 03. SP Ocice 0:09,09 4
10. Trauthan Oliwia SP Osiecznica 0:09,16 3
11. Guzowska Karolina 05. SP 3 0:09,22 2
12. Wołoszyn Roksana SP Nowogrodziec 0:09,25 1
13. Siek Karolina SP Parowa 0:09,28
14. Olczak Nadia SP Parowa 0:09,31
15. Szymska Amelia 06. SP 1 0:09,37
16. Cidyło Julia SP Nowogrodziec 0:09,40
17. Kowalska Gabrysia SP Świetoszów 0:09,56
18. Pytel Wiktoria 03. 0:09,56
19. Dorosz Pola 03. SP 5 0:09,65
20. Puzio Oliwia SP Osiecznica 0:09,72
21. Durda Jula 04. 0:10,07
22. Kałka Dobrusia SP Osiecznica 0:10,10
23. Pyrkosz Wiktoria 03. SP Brzeźnik 0:10,23
24. Czwartyńska Emilia 04. SP Gromadka 0:10,28
25. Głos Nikola SP Świętoszów 0:10,62
26. Lichorad Zuzia 05. SP Oxpress 0:10,62
27. Szymala Ewa 05. SP Oxpress 0:10,72
28. Danielewicz Aleksandra 04. SP Gromadka 0:10,91
29. Mrozik Agata 05. SP Gromadka 0:11,19
30. Kryjak Martyna SP Nowogrodziec 0:11,39
31. Podolszajska Nikola 05. SP Oxpress 0:11,42

1. Skoczylas Dawid 03. SP Trzebień 0:08,18 15 pkt.
2. Siedlecki Emil 03. SP 1 0:08,18 13
3. Kaczmarski Ksawery 04. SP 5 0:08,31 11
4. Kulbida Michał 03. SP 4 0:08,53 9
5. Białowąs Wiktor 04. SP Ocice 0:08,69 8
6. Grieger Eryk 03. SP 4 0:08,70 7
7. Matuszewski Emil 04. SP Ławszowa 0:08,72 6
8. Pratt James 04. SP Oxpress 0:08,82 5
9. Wilas Mateusz 04. SP 2 0:09,22 4
10. Karpiak Szymon 03. SP 5 0:09,28 3
11. Kaczor Kajetan 04. SP Ocice 0:09,32 2
12. Andrukiewicz Igor SP Osiecznica 0:09,34 1
13. Kurczyna Adrian 03. SP Gromadka 0:09,37
14. Szymański Mikołaj 05. SP Oxpress 0:09,41
15. Piasecki Paweł 04. SP 1 0:09,69
16. Lenartowicz Kacper 04. SP Oxpress 0:09,81
17. Kozioł Hubert SP Osiecznica 0:09,93
18. Tywończuk Mateusz SP Parowa 0:10,13
19. Szabłowski Kuba 05. SP 1 0:10,80
20. Pilch Patryk 04. SP Gromadka 0:10,88
21. Kopczyński Adrian SP Parowa 0:11,10

300 M.
1. Bochenek Milena 03. SP Nowa Wieś 0:50,94 min. 15 pkt.
2. Puzio Iza 04. SP 1 0:51,41 13
3. Piotrowska Daria 04. SP Kruszyn 0:51,42 11
4. Kraśnicka Ilona 03. SP 5 0:51,78 9
5. Ozga Kamila SP Nowogrodziec 0:53,10 8
6. Chwała Karolina 03. SP Kruszyn 0:53,59 7
7. Bodziona Urszula 04. SP 2 0:54,31 6
8. Rudzik Oliwia 04. SP 5 0:54,35 5
9. Woch Klaudia 03. SP 4 0:54,91 4
10. Klimek Oliwia` SP Nowa Wieś 0:55,03 3
11. Żebrowska Weronika 03. SP Nowa Wieś 0:55,53 2
12. Chmielowska Wiktoria 04. SP 1 0:57,12 1
13. Szymańska Aleksandra 04. SP 1 0:57,19
14. Ośko Joanna 05. SP Oxpress 0:57,41
15. Kapuścińska Julia 05. SP Nowa Wieś 0:57,88
16. Matyjaszczuk Emilia 04. SP Raciborowice 0:58,13
17. Owsik Paulina SP Parowa 0:58,34
18. Krupa Konstancja 05. SP Gromadka 0:58,60
19. Słobodzian Wiktoria 04. SP Nowa Wieś 0:58,71
20. Król Paulina SP Parowa 0:58,72
21. Sas Hanna 04. SP Oxpress 0:58,82
22. Nowak Paula SP Nowogrodziec 0:58,86
23. Grzesiak Jagoda 03. SP 4 0:59,00
24. Jońca Adrianna 04. SP Raciborowice 0:59,09
25. Wiśniewska Ola 05. SP Oxpress 0:59,80
26. Fecyk Aleksandra 03. SP 2 1:01,97
27. Jackiewicz Oliwia 03. SP Ławszowa 1:04,06
28. Janiszewska Maja 03. SP 4 1:04,07
30. Sarko Katerina SP Parowa 1:07,44
31. Zdzieniecka Zuzanna 03. SP 2 1:33,94
32. Fiołek Małgorzata SP Nowogrodziec 1:04,22
33. Gałek Wiktoria 04. SP Brzeźnik 0:54,94 PK.

1. Piskorowski Jakub 03. SP 4 0:47,75 15 pkt.
2. Lewandowski Damian 03. SP Kruszyn 0:48,85 13
3. Krajcer Dominik 03. SP Gromadka 0:50,69 11
4. Skiba Piotr 04. SP Brzeźnik 0:51,05 9
5. Kata Łukasz 03. SP Ławszowa 0:51,63 8
6. Kulczycki Dominik 04. SP Nowa Wieś 0:52,31 7
7. Wiliczkowski Dawid 04. SP Brzeźnik 0:52,47 6
8. Majszczyk Mateusz 04. SP 1 0:52,60 5
9. Dydiszko Hubert 04. SP 5 0:53,10 4
10. Górka Michał 04. SP 5 0:53,16 3
11. Kniaziewicz Maciej 05. SP 1 0:53,22 2
12. Drużga Miłosz 03. SP 5 0:53,25 1
13. Różnicki Mateusz 04. SP Ocice 0:53,45
14. Kowalski Jakub SP Świętoszów 0:54,25
15. Przybylski Bartosz 05. SP Nowa Wieś 0:55,15
16. Cieśla Jakub 03. SP 1 0:56,30
17. Bedełek Wiktor 04. SP Oxpress 0:56,97
18. Hanusiak Dawid SP Parowa 0:57,03
19. Dziuba Igor 04. SP 2 0:59,22
120. Szewczyk Kajetan 05. SP Oxpress 1:00,31
21. Kida Marcel 04. 1:01,62
22. Gzubicki Kacper 05. SP Oxpress 1:01,71
23. Stankiewicz Grzegorz 03. SP 3 1:02,06
24. Sziwa Hubert 03. SP 2 1:07,34
25. Kaczmarski Ksawery 04. SP 5 ………

600 M.
1. Sadowska Joanna 03. SP Nowa Wies 1:59,04 15 pkt.
2. Gasiak Martyna 03. SP 1 2:00,53 13
3. Kondraciuk Julia 04. SP Brzeźnik 2:01,74 11
4. Filipiak Magdalena 03. SP 4 2:02,51 9
5. Jacenty Aleksandra 03. SP 4 2:05,30 8
6. Woźniak Żaneta 03. SP 5 2:06,93 7
7. Żak Wiktoria SP Osiecznica 2:10,53 6
8. Wilke Zuzanna 04. SP Oxpress 2:12,26 5
9. Krukar Hanna SP 5 2:13,38 4
10. Amolin Karolina 04. SP 1 2:13,68 3
11. Śliwa Klaudia 04. SP 1 2:15,59 2
12. Serwatyńska Kaja SP Osiecznica 2:19,13 1
13. Szałapa Wiktoria 03. SP 2 2:19,56
14. Domińczuk Wiktoria 03. SP 2 2:19,90
15. Kozioł Kornelia SP Osiecznica 2:20,23
16. Dzierżyk Justyna 06. SP Raciborowice 2:20,49
17. Piecek Emilia 03. SP Raciborowice 2:21,37
18. Wiłkowska Nadia 03. 2:31,68
19. Sułkowska Ewelina SP Świętoszów 2:37,98
20. Malec Aleksandra 03. SP 5 2:39,84
21. Szewczyk Julia 05. SP Oxpress 2:54,35
22. Zmitrukiewicz Wiktoria 05. 3:00,43

1.000 M.
1. Pałka Mateusz SP Nowa Wieś 3:16,45 15 pkt.
2. Fedeczko Krystian SP Świętoszów 3:22,40 13
3. Krajcer Daniel 04. SP Gromadka 3:28,67 11
4. Wąsik Damian 04. SP Ocice 3:29,87 9
5. Janiec Dominik 03. SP 1 3:33,11 8
6. Węglarz Mikołaj 03. SP 1 3:33,91 7
7. Lachowski Dawid 03. SP 1 3:34,15 6
8. Kuczyński Wiktor 05. SP Oxpress 4:01,81 5
9. Bujnicki Kuba 03. SP 4 4:06,46 4
10. Bronowicz Adam 04. SP Oxpress 4:10,73 3
11. Jońca Łukasz 05. SP Raciborowice 4:14,17 2
12. Adamowicz Jakub 04. SP Oxpress 4:44,49 1
13. Wójcik Oskar 04. SP 1 3:38,54 PK.

SKOK W DAL
1. Jackowska Amelia 03. SP 4 5,00 m. 15 pkt.
2. Maziarz Nadia 04. SP 5 4,35 13
3. Wawrzkiewicz Weronika 03. SP 4 4,30 11
4. Nawrot Natalia 05. SP 1 4,00 9
5. Żak Kaja 03. SP Gromadka 4,00 8
6. Gałek Wiktoria 04. SP Brzeźnik 4,00 7
7. Brzezińska Karina 04. SP 1 3,95 6
8. Kołodziej Zofia 03. SP 4 3,90 5
9. Radwańska Kamila 03. SP Trzebień 3,90 4
10. Skoczyńska Aleksandra 05. SP 1 3,85 3
11. Kłonicka Angelika 04. SP Brzeźnik 3,80 2
12. Sobotko Emilia SP Nowogrodziec 3,75 1
13. Bleichert Wiktoria 05. SP Oxpress 3,70
14. Potaś Agata 03. SP 2 3,65
15. Strzelecka Kamila 04. SP Gromadka 3,55
16. Karaban Wiktoria 03. SP Ocice 3,55
17. Różnicka Eliza 03. SP Oxpress 3,20
18. Fuczko Dagmara 04. SP Gromadka 3,10
19. Zbyl Nicola SP Parowa 3,00
20. Szatkowska Wiktoria SP Osiecznica 2,95
21. Leja Weronika 05. SP Oxpress 2,70
22. Słowik Julia SP Parowa 4,45 PK.
23. Kondraciuk Julia 04. SP Brzeźnik 4,30 PK.

1. Fita Szymon 03. SP 4 5,00 m. 15 pkt.
2. Adrynowski Adrian 03. SP 2 4,75 13
3. Deka Kacper 03. SP Trzebień 4,70 11
4. Haftarczyk Michał 05. SP Oxpress 4,70 9
5. Braszko Mateusz 05. SP 1 4,50 8
6. Tomaszewski Brajan 05. SP 1 4,50 7
7. Sikora Fabian 04. SP 5 4,35 6
8. Szal Szymon 04. SP Brzeźnik 4,20 5
9. Miżdal Mateusz 05. SP Gromadka 4,15 4
10. Ciechanowicz Miłosz 03. SP 4 4,15 3
11. Mielnik Maksymilian 04. SP Gromadka 4,15 2
12. Bomba Jakub 04. SP Gromadka 4,15 1
13. Kujawiakowski Oskar 04. SP 1 4,10
14. Pajak Wojciech 03. SP 3 4,10
15. Poręba Krystian 03. SP 5 4,00
16. Nosek Michał 03. SP 3 3,90
17. Sas Jan 05. SP Oxpress 3,80
18. Jop Kewin SP Osiecznica 3,80
19. Kurek Marcel SP Nowogrodziec 3,80
20. Skwara Mateusz 03. SP Oxpress 3,75
21. Gruszecki Kornel 03. SP Brzeźnik 4,40 PK.
22. Wilczkowski Dawid 03. SP Brzeźnik 4,40 PK.
23. Skiba Piotr 04. SP Brzeźnik 4,40 PK.

SKOK WZWYŻ
1. Byczkowska Karolina SP Nowogrodziec 140 cm. 15 pkt.
2. Mierzwa Natalia 03. SP 1 130 13
3. Słowik Julia SP Parowa 130 11
4. Burczyk Pola 03. SP 4 125 9
5. Zbęk Kornelia SP Nowogrodziec 125 8
6. Górzańska Sophie 03. SP 3 120 7
7. Wencek Julia 03. SP 1 120 6
8. Ciesiółka Katarzyna 03. SP 3 115 5
9. Krzan Jagoda SP Parowa 115 4
10. Ziobro Klaudia SP Parowa 115 3
11. Borowska Julia 03. SP 4 115 2
12. Kot Jessica 03. SP Tomisław 110 1
13. Pyrkosz Kornelia 03. SP 4 …..
14. Cidyło Julia 04. SP Nowogrodziec …..

1. Mrozik Marcel 03. SP Tomisław 135 cm. 14 pkt.
2. Zazula Michał 03. SP 4 135 14
3. Biżecki Patryk 03. SP 4 130 11
4. Medyński Krzysztof 03. SP 1 130 9
5. Słowik Marcel SP Parowa 130 8
6. Niewiadomski Adrian 03. SP 1 130 7
7. Kluwak Mateusz 03. SP 3 125 6
8. Sasiela Filip 03. SP Gromadka 125 5
9. Maczyński Michał 03. SP 1 120 4
10. Kowalczyk Radosław 03. SP 3 120 3
11. Kluwak Miłosz 03. SP 3 110 2
12. Madeiski Michał 04. SP Oxpress 105 1

PCHNIĘCIE KULĄ – 3 KG. DZ. – 4 KG. CHŁ.
1. Kępska Nicola 03. SP 4 8,52 m. 15 pkt.
2. Mazur Julita SP Parowa 8,36 13
3. Stachowiak Agata 03. SP 5 7,76 11
4. Czajka Kamila 04. SP Żeliszów 7,56 9
5. Leszczyńska Katarzyna 04. SP 1 7,19 8
6. Fraś Małgorzata 03. SP 2 6,64 7
7. Karaban Magdalena 04. SP Ocice 6,62 6
8. Skrabucha Wiktoria 04. SP Trzebień 6,16 5
9. Burzawa Klaudia 04. SP 2 6,12 4
10. Ziomek Amelia 03. SP 1 5,26 3
11. Jochna Amelia 04. SP Oxpress 5,10 2
12. Opała Maja 05. SP Oxpress 5,02 1
13. Fila Karolina 03. 4,81
14. Matejewicz Dominika 04. SP Brzeźnik 7,04 PK.
15. Adamczyk Oliwia 04. SP 1 …..
16. Młodzińska Wiktoria 04. SP Oxpress …..

1. Furtak Mariusz SP Świętoszów. 8,56 m. 15 pkt.
2. Gruszecki Kornel 03. SP Brzeźnik 8,40 13
3. Koptyra Andreas 03. SP 4 7,80 11
4. Daszkiewicz Bartosz 03. SP Ocice 7,78 9
5. Pol Oliwer 04. SP 3 7,54 8
6. Jankowy Kamil 03. SP Gromadka 7,46 7
7. Oleński Eryk . SP Nowogrodziec 7,40 6
8. Piotrowicz Igor 03. SP 1 7,34 5
9. Stanik Bartosz 03. SP 4 7,29 4
10. Banyś Konrad 03. SP Żeliszów 7,28 3
11. Matejewicz Konrad 03. SP Brzeźnik 7,23 2
12. Jośko Filip 04. SP Oxpress 7,15 1
13. Mystkowski Rafał 03. SP 5 6,58
14. Dzik Mateusz 03. SP 2 6,04
15. Marszałek Marcin 03. 5,70
16. Stancel Patryk 03. SP 1 5,49
17. Biczyński Patryk 05. SP 1 4,83
18. Rozwadowski Kacper 04. SP 2 4,45
19. Obrok Gaspar 04. SP Oxpress 4,44
20. Hugeth Noah 05. SP Oxpress 3,98

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
1. Marcichowska Wiktoria 03. SP 5 40,00 m. 15 pkt.
2. Sandak Julia 03. SP 4 40,00 13
3. Bogdańska Oliwia 03. SP Gromadka 36,00 11
4. Cysewska Julia 03. SP Osiecznica 35,00 9
5. Stolarczyk Oliwia SP Świętoszów 35,00 8
6. Trojnar Emilia 04. SP Trzebień 35,00 7
7. Portała Amelia 03. SP 5 33,00 6
8. Antos Kaja 05. SP Trzebień 32,00 5
9. Matejewicz Dominika 04. SP Bożejowice 30,00 4
10. Sobczyszyn Martyna 04. SP 5 28,00 3
11. Leszczyńska Aleksandra 04. SP 1 25,00 2
12. Jamróz Daria 03. SP Gromadka 24,00 1
13. Sądaj Julita 03. SP 1 23,00
14. Walens Patrycja 03. SP 1 22,00
15. Mrozek Amelia 03. SP Gromadka 20,00
16. Rostowska Julia 04. SP Oxpress 19,00
17. Czerwińska Klaudia 04. SP Oxpress 19,00
18. Młodzińska Wiktoria 04. SP Oxpress 18,00
19. Świątkowska Daniela 03. SP 5 37,00 PK.
20. Raczyńska Kaja 03. SP 5 25,00 PK.

1. Szewczyk Kuba 03. SP 4 63,00 m. 15 pkt.
2. Guszpil Tymoteusz 02. SP 5 60,00 13
3. Jasiński Kamil 03. SP 1 49,00 11
4. Jaworski Seweryn SP Świętoszów 47,00 9
5. Sobotko Kamil SP Nowogrodziec 45,00 8
6. Skrzypacz Emil 03. SP Ocice 44,00 7
7. Bałacki Mateusz 03. SP 5 43,00 6
8. Łomnicki Oliwer 03. SP 4 43,00 5
9. Szelejewski Damian 03. SP 4 42,00 4
10. Jóźwicki Andrzej 03. SP Trzebień 42,00 3
11. Walicki Patryk 04. SP Żeliszów 41,00 2
12. Zmitrukiewicz Maciej 04. SP Oxpress 40,00 1
13. Kozak Krystian 04. SP Ocice 39,00
14. Wojtkowiak Radek SP Osiecznica 39,00
15. Chlastawa Aleksander 04. SP Oxpress 38,00
16. Tur Kamil 04. SP Żeliszów 35,00
17. Bober Szymon 04. SP 1 35,00
18. Engel Bartłomiej 03. SP Brzeźnik 33,00
19. Karoński Rafał 04. SP Oxpress 29,00
20. Rajczakowski Oskar 03. SP 1 28,00
21. Sikora Sebastian 04. SP 3 28,00
22. Ryś Aleksander SP Osiecznica 24,00
SZTAFETA 4 X 100 M.
1. Szkoła Podstawowa Nowogrodziec – 1:02,19 Dz. 15 pkt.
2. Szkoła Podstawowa 3 Bolesławiec – 1:02,50 13
3. Szkoła Podstawowa Ocice – 1:02,66 11
4. Szkoła Podstawowa Nowa Wieś – 1:02,84 9
5. Szkoła Podstawowa 1 Bolesławiec – 1:02,86 8
6. Szkoła Podstawowa Brzeźnik – 1:04,06 7
7. Szkoła Podstawowa 5 Bolesławiec – 1:04,13 6
8. Szkoła Podstawowa Parowa – 1:05,75 5
9. Szkoła Podstawowa Oxpress Bolesł. – 1:07,60 4
10. Szkoła Podstawowa Parowa II – 1:09,44
11. Szkoła Podstawowa Gromadka – 1:10,71 2
12. Szkoła Podstawowa 2 Bolesławiec – 1:14,47 1

1. Szkoła Podstawowa Ocice – 1:00,50 Chł. 15
2. Szkoła Podstawowa Brzeźnik – 1:01,96 13
3. Szkoła Podstawowa 5 Bolesławiec – 1:02,28 11
4. Szkoła Podstawowa 1 Bolesławiec – 1:03,78 9
5. Szkoła Podstawowa Gromadka – 1:06,43 8
6. Szkoła Podstawowa Parowa – 1:06,44 7
7. Szkoła Podstawowa Oxpress Bolesł. – 1:07,10 6
8. Szkoła Podstawowa 2 Bolesławiec – 1:08,81 5

SZTAFETA SZWEDZKA
1. Szkoła Podstawowa 4 Bolesławiec – 2:55,48 Dz. 15
2. Szkoła Podstawowa 1 Bolesławiec – 3:05,79 13
3. Szkoła Podstawowa Parowa – 3:19,07 11
4. Szkoła Podstawowa Oxpress Bolesł. – 3:30,38 9

1. Szkoła Podstawowa 4 Bolesławiec – 2:46,32 Chł. 15
2. Szkoła Podstawowa 1 Bolesławiec – 3:08,87 13
3. Szkoła Podstawowa Oxpress Bolesł. – 3:30,99 11

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT

1. SZKOŁA PODSTAWOWA 4 BOLESŁAWIEC = 132 PKT
2. SZKOŁA PODSTAWOWA 1 BOLESŁAWIEC = 122 PKT.
3. SZKOŁA PODSTAWOWA 5 BOLESŁAWIEC = 75 PKT.
4. SZKOŁA PODSTAWOWA PAROWA = 50 PKT.
5. SZKOŁA PODSTAWOWA NOWOGRODZIEC = 48 PKT.
6. SZKOŁA PODSTAWOWA NOWA WIEŚ = 44 PKT
7. SZKOŁA PODSTAWOWA 3 BOLESŁAWIEC = 38 PKT.
8. SZKOŁA PODSTAWOWA OCICE = 36 PKT.
9. SZKOŁA PODSTAWOWA BRZEŹNIK = 36 PKT
10. SZKOŁA PODSTAWOWA OSIECZNICA = 23 PKT.
11. SZKOŁA PODSTAWOWA GROMADKA = 22 PKT.
12. SZKOŁA PODSTAWOWA TRZEBIEŃ = 21 PKT.
13. SZKOŁA PODSTAWOWA KRUSZYN = 18 PKT.
14. SZKOŁA PODSTAWOWA 2 BOLESŁAWIEC = 18 PKT.
15. SZKOŁA PODSTAWOWA OXPRESS BOLESŁ. = 17 PKT.
16. SZKOŁA PODSTAWOWA ŻELISZÓW = 9 PKT.
17. SZKOŁA PODSTAWOWA ŚWIĘTOSZÓW = 8 PKT.
18. SZKOŁA PODSTAWOWA TOMISŁAW = 1 PKT.
19. SZKOŁA PODSTAWOWA RACIBOROWICE
SZKOŁA PODSTAWOWA ŁAWSZOWA

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW

1. SZKOŁA PODSTAWOWA 4 BOLESŁAWIEC = 132 PKT.
2. SZKOŁA PODSTAWOWA 1 BOLESŁAWIEC = 115 PKT.
3. SZKOŁA PODSTAWOWA 5 BOLESŁAWIEC = 58 PKT.
4. SZKOŁA PODSTAWOWA OCICE = 50 PKT.
5. SZKOŁA PODSTAWOWA GROMADKA = 49 PKT.
6. SZKOŁA PODSTAWOWA BRZEŹNIK = 48 PKT.
7. SZKOŁA PODSTAWOWA OXPRESS BOLESŁ. = 43 PKT.
8. SZKOŁA PODSTAWOWA ŚWIĘTOSZOW = 37 PKT.
9. SZKOŁA PODSTAWOWA TRZEBIEŃ = 28 PKT.
10. SZKOŁA PODSTAWOWA NOWA WIEŚ = 22 PKT.
11 SZKOŁA PODSTAWOWA 2 BOLESŁAWIEC = 22 PKT.
12. SZKOŁA PODSTAWOWA 3 BOLESŁAWIEC = 19 PKT.
13. SZKOŁA PODSTAWOWA PAROWA = 15 PKT.
14. SZKOŁA PODSTAWOWA TOMISŁAW = 14 PKT.
15. SZKOŁA PODSTAWOWA ŁAWSZOWA = 14 PKT,
SZKOŁA PODSTAWOWA NOWOGRODZIEC = 14 PKT.
17. SZKOŁA PODSTAWOWA KRUSZYN = 13 PKT.
18. SZKOŁA PODSTAWOWA ŻELISZÓW = 5 PKT.
19. SZKOŁA PODSTAWOWA RACIBOROWICE = 2 PKT.
20. SZKOŁA PODSTAWOWA OSIECZNICA = 1 PKT.

Za miejsca I – III indywidualnie, oraz I – VIII drużynowo wręczono dyplomy, zwycięskim szkoło puchary.

Do zawodów Strefowych (20.05.16. godz. 10:00 w Zgorzelcu) zakwalifikowały się osoby z sześciu pierwszych miejsc z każdej konkurencji, oraz osoby podkreślone i po dwie pierwsze sztafety i podkreślone.

Opracował – Stanik Jerzy

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites