Po ręcznej średnich

Trzy drużyny wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Komplet punktów i Mistrzostwo Powiatu wywalczyły szczypiornistki z I Liceum Ogólnokształcącego. Druga była drużyna z drugiego ogólniaka, a trzecia z Zespołu Szkół Handlowo-Usługowych. Mistrzynie, podopieczne Barbary Sobczyszyn, 9 marca wezmą udział w zawodach strefowych, które rozegrane zostaną w Bolesławcu.

Komunikat z Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Mistrzostwa rozegrane zostały w ramach i według regulaminu Dolnośląskiej Liceliady, zgodnie z Kalendarzem Imprez S.Z.S. – Dolny Śląsk 23.02.18. w sali sportowej I L.O.

WYNIKI TECHNICZNE

I LO – II LO 10 : 3 (5:1)
II LO – ZSHU 4 : 1 (3:0)
ZSHU – I LO 2 : 11 (1:7)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW

1. I Liceum Ogólnokształcące 4 PKT. 21 : 5
2. II Liceum Ogólnokształcące 2 7 : 11
3. Zespół Szkół Handl. – Usług. 0 3 : 15

Mistrzyniami Powiatu zostały : Stypczyc Katarzyna, Olszowy Martyna, Przystarz Magdalena, Niezgoda Aleksandra, Kata Żaneta, Gniado Anna, Hajdamowicz Karolina, Janiec Eryka, Bedełek Martyna, Rudek Anna, Wołoszyn Julia, Tomaszczyk Kamila i Witkowska Aleksandra (op. Sobczyszyn Barbara) i one zagrają w zawodach strefowych 9.03.18. w Bolesławcu.

Na zakończenie Mistrzostw uczestniczącym drużynom wręczono pamiątkowe dyplomy, a w zawodach uczestniczyło 35 dziewcząt (w tym 8 z licencją z LA).

Sporządził: Stanik Jerzy

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites