Poszukiwani przestępcy

Policja poszukuje włamywaczy-złodziei, którzy 20 kwietnia włamali się do jednego z warsztatów w Bolesławcu i dokonali kradzieży. Dwaj mężczyźni zostali zarejestrowani przez kamery monitoringu przemysłowego zamontowane w warsztacie. Osoby, które mogą udzielić informacji o tożsamości tych mężczyzn proszone są o kontakt z Policją.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Kim są osoby widoczne na nagraniu – monitoring firmowy zarejestrował sprawców przestępstwa.

Policjanci z Bolesławca prowadzą czynności w związku z kradzieżą z włamaniem do jedenj z bolesławieckich firm. Monitring nagrał moment popełnienia przestępstwa przez dwóch mężczyzna.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem. Do zdarzenia doszło 20 kwietnia 2018 r. w Bolesławcu. Sprawcy włamali się do budynku warsztatowego i dokonali kradzieży różnych wyrobów miedzianych.

Osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości osób widocznych na nagraniu proszone są o kontakt z funkcjonariuszem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego – asp.szt.S.Nieradka tel. 75 649 63 04 lub 75 649 32 28, e-mail oficer.prasowy@boleslawiec.wr.policja.gov.pl.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites