Poszukiwany listem gończym

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Osiecznica, który był poszukiwanego listem gończym. Miał on do odbycia karę roku więzienia. Ale dodatkowo okazało się, że miał przy sobie narkotyki i kierował pojazdem bez uprawnień. Poza zaległym rokiem odsiadki grozić mu będą jeszcze dodatkowe kary.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Zatrzymany poszukiwany listem gończym.

Policjanci z powiatu bolesławieckiego zatrzymali 27-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Poszukiwany przez długi okres przebywał poza granicami Polski uchylając się od kary nałożonej przez sąd. Zatrzymany trafił za kratki na najbliższe 12 miesięcy.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zatrzymali mieszkańca gminy Osiecznica poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna miał do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku jednak nie stawił się w zakładzie karnym. 27-latek wyjechał poza granicę Polski licząc na uniknięcie kary.

Kiedy bolesławieccy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym okazało się, że to nie jest jedyne jego przewinienie ponieważ kontrola wykazała, że posiada przy sobie środki odurzające. Dodatkowo okazało się, że kierował pojazdem bez uprawnień.

27-latek na najbliższe 12 miesięcy trafił za kratki. Dodatkowo odpowie za kierowanie bez uprawnień i posiadanie środków odurzających.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites