Poszukiwany mężczyzna

Poszukiwany jest zaginiony 80-letni Józef Rybka z Żar. Mężczyzna przebywał w hotelu w Świeradowie Zdroju skąd wyszedł 15 maja i dotąd nie powrócił. Mężczyzna ma 173 cm wzrostu. Jest szczupły, a włosy ma siwe i krótkie. Oczy niebieskie. Na twarzy zaginionego widoczna jest blizna. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje w sprawie zaginionego proszone są o kontakt z Policją.

Komunikat Policji:

Uwaga komunikat! Zaginiony Józef RYBKA!

Uwaga! Rewir Dzielnicowych w Świeradowie Zdrój przyjął zawiadomienie o zaginięciu Józefa RYBKA lat 80 (zam. Żary), który w dniu 15 maja 2018 roku wyszedł z hotelu w Świeradowie Zdrój i do chwili obecnej nie powrócił. Prawdopodobną przyczyną zaginięcia jest brak orientacji w terenie. Być może mężczyzna nie jest w stanie sam wrócić do miejsca swojego pobytu.

Rysopis: wiek z wyglądu 79-80 lat, wzrost ok.173 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie siwe widoczna łysina górna, oczy niebieskie. Posiada charakterystyczną bliznę na twarzy biegnącą od policzka w kierunku ucha po lewej stronie twarzy, a także wystające dwa zęby w dolnej żuchwie.

W momencie zaginięcia ubrany był: kurtkę koloru jasnego, jasną koszulę, ciemne spodnie typu „kant”, półbuty koloru czarnego oraz czapkę z daszkiem koloru czarnego.

Wszystkich, którzy mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny prosimy o kontakt pod numerem alarmowym policji 997, bezpośrednio w Komendzie Powiatowej Policji w Lubaniu przy ul. Sikorskiego 4 lub w najbliższym miejscowo komisariacie.

asp. Magdalena Juźwicka
tel. 660-402-169

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites