Poszukiwany mężczyzna

Bolesławieccy policjanci zajmują się sprawą przywłaszczenia portfela z pieniędzmi i dokumentami. Doszło do tego 14 maja w jednym z miejskich sklepów. Dla sprawy istotne jest ustalenie tożsamości i przesłuchanie mężczyzny, który widoczny jest na nagraniu sklepowego monitoringu. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tej tożsamości proszone są o kontakt z Policją.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Poszukiwany mężczyzna na zdjęciu.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu zajmują się wyjaśnieniem sprawy dotyczącej przywłaszczenia portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów. Do zdarzenia doszło w dniu 14 maja 2018 r. w jednym ze sklepów na terenie Bolesławca.

Ustalenie tożsamości i przesłuchanie mężczyzny, zarejestrowanego przez kamery, jest istotne dla wyjaśnienia okoliczności zdarzenia w ramach prowadzonej przez Policję sprawy.

Osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na zdjęciu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu pod numerami telefonów 75 649 62 33, 75 649 62 34 lub na oficer.prasowy@boleslawiec.wr.policja.gov.pl.

st. sierż. Marta Kubiak/KPP w Bolesławcu

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites