Poszukiwany mężczyzna

Poszukiwany jest 39-letni Janusz Frącala. Mężczyzna 11 listopada był w Polsce u swojej siostry po czym miał wyjechać do Heilsbronn w Niemczech, gdzie mieszka i pracuje. Jednak nie pojawił się ani w swoim mieszkaniu ani w pracy. Poszukiwany ma 176 cm wzrostu, waży 80 kg, jest szczupły, włosy krótkie, oczy niebieskie, twarz owalna. Ubrany był w niebieskie dżinsowe spodnie, niebieski sweter i sportowe buty. Na informacje w jego sprawie czeka bolesławiecka Komenda Policji.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Zaginął 39-letni Janusz Frącala.

Bolesławieccy policjanci poszukują zaginionego Janusza Frącala. W dniu 11 listopada 2017r. mężczyzna w godzinach popołudniowych był u swojej siostry a następnie miał wyjechać do Niemiec, gdzie mieszka i pracuje. Od momentu ostatniego spotkania rodzina nie ma kontaktu z Januszem Frącala. Mężczyzna nie pojawił się w pracy i miejscu zamieszkania.

Zaginiony to Janusz Frącala, lat 39, obecnie mieszkający w Heilsbronn, Niemcy.

Poszukiwany mężczyzna ma 176 cm wzrostu, waga 80 kg, jest szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, oczy niebieskie, twarz owalna. Mężczyzna ubrany był w spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, sweter koloru niebieskiego oraz buty sportowe.

Osoby znające miejsce pobytu mężczyzny lub posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osoby proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu pod tel. 997, 75 6496200 lub 201.

KPP Bolesławiec
asp. szt. A.kublik-Rościszewska
tel.600 266 990

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites