Poszukiwany oszust

Bolesławieccy policjanci prowadzą sprawę oszustwa, do której doszło w jednym ze sklepów z odzieżą. Klient widoczny na fotografii ze sklepowego monitoringu oszukał ekspedientkę. Doszło do tego w lutym tego roku. Osoby, które potrafią rozpoznać tego mężczyznę proszone są o kontakt z Policją, telefoniczny bądź mailowy.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Oszukał pracownika sklepu podczas wymiany pieniędzy – kto jest na zdjęciu?

Bolesławieccy policjanci prowadzą sprawę oszustwa, do którego doszło na terenie jednego ze sklepów z odzieżą – sprzedawczyni na prośbę klienta wymieniła bilony na banknot i została oszukana na 100 złotych.

Policjanci Wydziału Dochodzenio-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą czynności w sprawie oszustwa na kwotę 100 złotych. Do zdarzenia doszło w lutym 2018r. W sklepie z odzieżą. Mężczyna widoczny na zdjęciu poprosił sprzedawczynię o wymianę bilonów na banknot i oszukał kasjerkę na kwotę 100 złotych.

Osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na zdjęciu proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę – mł.asp. M. Zbąska 75 649 62 07 lub 75 649 62 34 lub na e-mail oficer.prasowy@boleslawiec.wr.policja.gov.pl.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites